ГоловнаФото ГУ ДСНС України в Одеській Області16 Березня, 2018р.
 Версія для друку

Автопарк рятувальників Одещини поповнився новою пожежною та спеціальною аварійно-рятувальною технікою

Опубліковано: 16.03.2018, 14:47

16 березня в Одесі відбулися урочисті заходи з нагоди передачі підрозділам Головного управління ДСНС України в області нової пожежної та спеціальної аварійно-рятувальної техніки.

Ключі від сучасних автоцистерн на базі шасі МАЗ, що були придбані за кошти держбюджету, рятувальникам вручив Голова ДСНС України Микола Чечоткін. 

«Ця техніка, яку ми сьогодні передаємо Одещині неодмінно сприятиме посиленню спроможностей наших бійців під час виконання завдань за призначенням. Я розумію, що це лише частина тих потреб, які є у регіоні. Проте ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб кардинально змінити цю ситуацію. Адже маємо високу мету і обов'язок перед багатотисячним колективом рятувальників, яких не маємо права підвести», - повідомив Голова Служби.

Крім того, під час заходу нові спеціальні аварійно-рятувальні автомобілі, а саме: тягач з тралом на шасі Ford, спеціальна аварійно-рятувальна машина легкого типу на шасі Volkswagen Caddy та піротехнічна машина на базі вантажопасажирського автомобіля підвищеної прохідності Mitsubishi L200 були передані Аварійно-рятувальному загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України в Одеській області.

Також в рамках свого візиту на Одещину, Голова Служби вручив особовому складу Головного управління відомчі нагороди та взяв участь у церемонії закладання капсули з посланням нащадкам на місці будівництва нового пожежного депо у Суворівському районі обласного центру.

«З тексту послання, яке ми залишаємо нащадкам у капсулі, я розумію, що люди вже тривалий час очікують на появу нового форпосту, що боронитиме територію Суворовського району і його мешканців від надзвичайних ситуацій та подій. І я хочу сказати, що ми не зупинимося на цьому. Ми йдемо шляхом змін, і він для нас є незворотній — тільки вперед», - зазначив Микола Чечоткін.

В свою чергу, начальник Головного управління ДСНС в Одеській області Віктор Федорчак подякував керівництву обласної та місцевої влади за допомогу у будівництві депо та висловив сподівання, що ця гарна, а головне вкрай важлива справа буде мати продовження.   
Фото ГУ ДСНС України в Одеській Області
14 Жовтня16:24 Одеська область: рятувальники взяли участь в урочистих заходах до Дня захисника України
11 Жовтня11:33 Одеські рятувальники взяли участь у профорієнтаційному заході «Гартуємо волю та міць»
25 Вересня16:53 Командно-штабне навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Одеської області
14 Вересня13:31 Співробітників Служби порятунку привітали та нагородили напередодні професійного свята
13 Вересня17:35 Лауреати Всеукраїнської акції “Герой-рятувальник року” отримали нагороди від Глави держави
13 Вересня15:08 Візит представників Воєводської Комендатури Державної Пожежної Охорони в Кракові до рятувальників Головного управління ДСНС України в Одеській області
18 Серпня17:19 м. Одеса: у рамках проекту «Місто професій» рятувальники ознайомили дітей зі специфікою роботи Служби порятунку «101»
17 Серпня15:34 м. Одеса: рятувальники провели навчання у приміщенні Одеської обласної державній філармонії
15 Серпня14:40 м.Одеса: в дитячому центрі «Молода Гвардія» рятувальники провели показові виступи та змагання серед дітей
12 Серпня07:28 Рятувальники проводять профілактичні рейди щодо охорони життя людей на водних обє'ктах
9 Серпня10:00 Ізраїльські та канадські працівники рятувальної служби відвідали пожежно-рятувальні підрозділи Одеської області
3 Серпня16:44 Рятувальники проводять інформаційну роботу з населенням щодо попередження надзвичайних подій
27 Червня16:10 Напередодні Дня Конституції в Головному управлінні пройшли урочисті заходи
27 Червня09:00 Рятувальники провели навчання з гасіння умовної пожежі в ресторані «Веранда»
20 Червня18:27 Одеська область: відбулись обласні змагання з пожежно-прикладного спорту
Фото ГУ ДСНС України в Одеській Області