ГоловнаНадзвичайні події
Знайдено: 6891

Надзвичайні події

18 Вересня12:54 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 32 особи та ліквідували 2 тис. 37 пожеж
Впродовж минулого тижня (з 11.09 по 17.09) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів. Від початку тижня зареєстровано 2 тис. 465 надзвичайних подій, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення. В результаті вжитих заходів врятовано 32 особи. Впродовж тижня піротехнічними підрозділами ДСНС здійснено 318 виїзди, у ході яких виявлено, вилучено та знищено 2 тис. 80 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.
17 Вересня06:00 м. Одеса: рятувальники ліквідували пожежу в дитячому оздоровчому комплексі, під час пошукових робіт виявлено тіла загиблих дітей (оновлено)
15 вересня о 23:34 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що в Київському районі міста на території дитячого оздоровчого комплексу «Вікторія» сталось загоряння двоповерхового дерев’яного корпусу. Підрозділи ГУ ДСНС України в Одеській області були автоматично спрямовані по підвищеному номеру виклику пожежа «РАНГ-2» і через 5 хвилин до місця події прибули перші пожежно-рятувальні відділення. Було встановлено, що полум’ям охоплена дерев’яна будівля комплексу по усій площі. Вогонь швидко розповсюджувався поривами вітру по легкозаймистим дерев’яним конструкціям та створював загрозу загоряння сусідніх житлових корпусів.
15 Вересня09:49 Одеса: рятувальники ліквідували пожежу в житловій будівлі хостелу
15 вересня о 04:08 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що на вул. Садова сталось загоряння даху триповерхової будівлі. До місця виклику через 7 хвилин прибули перші пожежно-рятувальні підрозділи. Було встановлено, що сталось загоряння приміщення на третьому поверсі та даху будівлі житлового хостелу, є загроза подальшого розповсюдження вогню. Рятувальники у складі ланки газодимозахисної служби провели розвідку осередку пожежі, встановили трьохколінну драбину та автодрабину, організували вскриття даху та гасіння вогню всередині будівлі та на даху. Завдяки професійним діям рятувальників пожежа на протязі години була локалізована та о 05:45 повністю ліквідована. Під час ліквідації пожежі були евакуйовані із задимленої зони 14 мешканців та обслуговуючий персонал хостелу.

    Твіт