ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 3510

Останні новини

23 Липня12:50 м. Одеса: рятувальники проводять профілактичну роботу в літніх дитячих таборах міста
Забезпечення пожежної безпеки дітей під час літніх канікул є однією з запорук безпечного дозвілля. Саме тому співробітники ДСНС проводять профілактичну роботу з молодим поколінням. Так, у дитячому оздоровчому центрі “Юний судоремонтник” Одеського морського торговельного порту рятувальники Київського райвідділу провели чергову лекцію. З початку серед слухачів провели невеличке бліц-опитування щодо знань правил безпеки.
22 Липня13:34 УВАГА! Попередження про пожежну небезпеку по Україні
За даними Укргідрометцентру, 22-24 липня у Запорізькій, Херсонській, Одеській, Миколаївській, Харківській, Донецькій, Луганській, більшості районів Дніпропетровської, Вінницької областей переважатиме надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека, на решті території України, крім більшості західних областей, висока (4 класу), місцями надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека
22 Липня12:41 Роздільнянський район: рятувальники активізують профілактичну роботу серед сільського населення
20 та 21 липня співробітниками Роздільнянського міськрайонного відділу були проведені профілактичні рейди в с. Степанівка, с. Степове та смт. Лиманське. Під час рейдів співробітники Служби порятунку роз’яснили керівникам органів місцевого самоврядування та населенню правила пожежної безпеки під час літнього пожежонебезпечного періоду, провели протипожежний інструктаж та довели під особистий розпис фермерам, керівникам сільгосппідприємств та агрофірм попередження щодо заборони спалювання стерні на полях та сухої рослинності.
22 Липня12:38 м. Одеса: до рятувальників знов завітали маленькі майбутні наступники
21 липня 1-а державна пожежно-рятувальна частина, яка дислокована у історичному центрі м. Одеси відкрила свої двері для чергової екскурсії. Діти з користю провели час в гостях у міських рятувальників, слухаючи цікаві розповіді з перших вуст. Малюкам нагадали правила безпеки і показали пожежну техніку. Найулюбленіша розвага майбутніх рятувальників — це приміряти на себе справжні захисні пристосування пожежних й, звичайно, представляти себе в ролі справжніх героїв!
22 Липня12:34 м. Одеса: керівний склад пожежно-рятувальних підрозділів м. Одеси та начальники районів міськводоканалу провели спільну нараду
21 липня відбулась спільна нарада керівників пожежно-рятувальних підрозділів м. Одеси та начальників районів ТОВ “Інфоксводоканал”. На зустрічі обговорювались проблемні питання щодо стану вуличних пожежних гідрантів, їх ремонту та виконання затвердженого графіку щодо їх обслуговування. Також було вирішено провести звірку вуличних пожежних гідрантів, які знаходяться на обліку, та перевірити правильність їх територіального розташування в програмі 2GIS.
21 Липня18:06 м. Балта: рятувальники провели профілактичні бесіди з пожежної безпеки для дошкільнят
З метою зменшення кількості пожеж, травмування та загибелі дітей під час надзвичайних ситуацій рятувальники проводять комплекс профілактичних заходів, зокрема відвідують шкільні та дошкільні навчальні заклади аби навчити малят основним правилам безпеки життєдіяльності, розповісти як запобігти та діяти під час пожежі. Так, 20 липня співробітники Балтського міськрайонного сектору Головного управління ДСНС України в Одеській області провели цікаві та пізнавальні заняття для вихованців дошкільних навчальних закладів № 3, 7, 9, та 11 в місті Балта
21 Липня07:45 Кілійський район: рятувальники провели навчання людей правилам безпечного відпочинку на воді
Кілійські рятувальники провели навчання людей правилам безпечного відпочинку на воді в селі Приморське, а саме в його пляжній зоні. Під час бесід провідний інспектор Кілійського міськрайвідділу ГУ ДСНС України в Одеській області Микола Дєтков познайомився з відпочиваючими з західної та центральної України, обговорив одні з головних правил поведінки на воді.
21 Липня07:30 м. Ізмаїл: рятувальники попереджають громадян про небезпеку стихійних пляжів
Черговий профілактично-роз'яснювальний рейд провели рятувальники і поліція на стихійному пляжі біля Діорами в четвер, 20 липня. Незважаючи на вивіску "Купання заборонене!" і постійні профілактичні рейди рятувальників, стихійний пляж щодня заповнений ізмаїльчанами і гостями міста. Як стало відомо, купатися в Дунаї рятувальники заборонити не можуть, а ось попереджають про небезпеку жителів часто.
21 Липня07:15 Захарівський район: рятувальники закликають дотримуватися правил пожежної безпеки під час збирання врожаю
0 липня т.в.о. начальника Захарівського райсектору ГУ ДСНС України в Одеській області майор служби цивільного захисту Журба О. В. та т.в.о. начальника 37 ДПРЧ 5 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області старший лейтенант служби цивільного захисту Студінський П. В. провели рейд по сільгосппідприємствам СФГ «Журавушка» в с. Росіянівка, СФГ «Гонтарюк» в с. Самойлівка, ТОВ «Туманове» в с. Павлівка та іншим приватними фермерам району. Мова велася про забезпечення пожежної безпеки під час збирання врожаю та недопущення випалювання післяжнивних залишків.
21 Липня07:00 Подільський район: рятувальники спільно з органами влади продовжують здійснювати рейди на полях
Робоча група у складі представників РДА, ДСНС, Національної поліції та ЗМІ здійснила рейди щодо контролю за протипожежним захистом об’єктів сільськогосподарського виробництва у період збирання врожаю ранніх зернових та забезпечення правопорядку щодо заборони спалювання пожнивних залишків (стерні) та сухої трави в Подільському районі по маршруту № І та № ІІІ відповідно до графіку, затвердженого розпорядженням голови Подільської РДА № 310/17 від 12 липня 2017 року.
20 Липня17:02 Захарівський район: рятувальники попереджають про наслідки невиконання правил пожежної безпеки на відкритих територіях
19 липня т.в.о. начальника Захарівського райсектору ГУ ДСНС України в Одеській області майор служби цивільного захисту Журба О. В. зустрівся з представниками Карабанівської, Новозарицької, Затишанської та Перехрестівської сільських рад та наголосив на недопущенні спалювання сухої трави та залишків стерні на підвідомчих їм територіях. Рятувальник попередив громадян про плачевні наслідки у випадку невиконання правил пожежної безпеки на відкритих територіях в пожежонебезпечний період і залишив для вивчення інформаційні пам’ятки.
20 Липня10:04 м. Ізмаїл: рятувальники нагадали місцевим жителям правила безпеки життєдіяльності
19 липня співробітники Ізмаїльського міськрайсектору ГУ ДСНС України в Одеській області разом з інспектором ювенальної превенції Ізмаїльського ВП ГУ НП в Одеській області провели подворовий обхід жителів міста Ізмаїл. Метою профілактичного рейду було попередження випадків виникнення пожеж на відкритих територіях в житловому секторі, травмування та загибелі людей на пожежах і під час відпочинку на водних об'єктах, забезпечення належного контролю дорослих за дітьми під час літніх канікул.
20 Липня09:48 м. Одеса: в пожежну частину на екскурсію завітали діти з порушенням зору
19 липня 2 державну пожежно-рятувальну частину міста Одеса відвідали діти з вадами зору з дитячого спеціалізованого клінічного санаторію “Хаджибей”. Рятувальники провели екскурсію по частині, розповіли гостям про свою роботу, а також нагадали правила пожежної безпеки. Діти мали можливість познайомитись з пожежною технікою, та послухати розповіді пожежників-рятувальників про особливості своєї почесної служби.
20 Липня09:30 Лиманський район: рятувальники провели профілактичних рейд в садовому товаристві
З метою попередження випадків виникнення пожеж в природних екосистемах, фахівці ДСНС постійно проводять роз'яснювальну роботу серед населення. Черговий рейд рятувальники Лиманського районного сектору ГУ ДСНС України в Одеській області провели на території садового товариства «Степове». Спілкуючись, рятувальники нагадували дачникам про небезпеку розведення вогнищ на відкритих територіях, під час прибирання присадибних ділянок, випалювання сухої трави та сміття.
20 Липня09:14 м. Одеса: рятувальники дбають про безпечний відпочинок городян та гостей міста
19 липня співробітники Державної служби порятунку пройшлися пляжами одеської Аркадії — місцем, в якому впродовж курортного сезону немає вихідних днів або безлюдного часу. Тут цілодобово відпочивають городяни та гості міста — вдень на пляжах, в аквапарку та в численних кафе, а вночі в клубах.
19 Липня13:52 Біляївський район: рятувальники перевірили перебіг жнивної кампанії в с. Великий Дальник
Перевірка показала, що комбайнери, їх помічники та водії автомобілів пройшли навчання з пожтехмінімуму, автотракторна техніка забезпечена необхідним протипожежним інвентарем та первинними засобами пожежогасіння, в господарстві передбачено чергування пристосованої техніки для цілей пожежогасіння, поля обкошені та оборані, в наявності попереджувальні знаки.
19 Липня12:00 м. Болград: рятувальники провели рейд містом і нагадали громадянам правила пожежної безпеки під час відпочинку в лісі
Працівники 17 ДПРЧ 3 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області приділяють велику увагу питанню профілактики виникнення пожеж в природних екосистемах. 19 липня у м. Болград рятувальники провели профілактичний рейд та поспілкувалися із мешканцями міста. Під час заходу співробітники ДСНС акцентували увагу на основних причинах виникнення загорань у природних екосистемах, розповіли про те, яку шкоду навколишньому середовищу може нанести навіть невелике горіння, довели до відома статистику пожеж на території Болградського району. На згадку залишили і дорослим, і малим інформаційно-просвітницькі листівки із зазначенням правил безпечної поведінки та екстреного номеру Служби порятунку «101».
19 Липня10:34 Балтський район: рятувальники провели черговий рейд полями, де тривають жнива
Зокрема, фахівці ДСНС завітали до ПСП «Перемога». Під час перевірки рятувальники відзначили високий ступінь готовності господарства до проведення польових та зернозбиральних робіт. Також, рейдовики зазначили, що проведено значний обсяг робіт в господарстві стосовно готовності автотракторної техніки, яка забезпечена необхідним протипожежним інвентарем, первинними засобами пожежогасіння. Розуміючи можливі небезпеки, в господарстві також передбачено, на період жнивної кампанії, чергування пристосованої техніки для цілей пожежогасіння.
19 Липня08:58 м. Подільськ: рятувальники провели профілактичну роботу з працівниками та учнями професійного ліцею
При проведені профілактичних рейдів співробітники Подільського міськрайвідділу ГУ ДСНС України в Одеській області не обійшли стороною і ДНЗ «Подільський професійний ліцей». Адже, окрім інших робітничих професій, молоді люди в ліцеї отримують освіту за професією тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, слюсар з ремонту сільськогосподарських машин. Виробниче навчання вони проходять на базі учбового господарства, яке забезпечено тракторами та комбайнами. Ліцей має в розпорядженні декілька десятків гектар землі, на якій вирощуються ранні зернові культури та під керівництвом викладачів учні практично навчаються збирати новий урожай.
18 Липня14:43 Кілійський район: рятувальники перевіряють процес збирання зернових на полях району
Разом із представниками ЗМІ рятувальники Кілійського міськрайсектору ГУ ДСНС України в Одеській області прибули в с. Василівка для проведення рейду «Дотримання вимог пожежної безпеки під час збирання врожаю». На полі працювали представники підприємства ТОВ «Терра-Прайм». Рейдовики оглянули місце їх роботи та техніку, яка була задіяна для збирання врожаю, і встановили...
18 Липня12:38 м. Балта: рятувальники провели профілактичну роботу з місцевим населення, щоб мінімізувати випадки надзвичайних подій у побуті
18 липня співробітники Балтського міськрайонного сектору провели профілактичний рейд по вулицях Ломоносова та Кірова в м. Балта. Рятувальники, спілкуючись із мешканцями житлового сектору, нагадали їм про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті. Зокрема, дорослих попередили, що небезпечно залишати дітлахів вдома або в кімнаті без нагляду, адже малеча може не усвідомлювати небезпеку від забав із сірниками, свічками чи запальничками.
18 Липня10:32 Подільський район: рятувальники провели профілактичне відпрацювання Борщівської селищної ради
Були організовані зустрічі з керівниками та працівниками загальноосвітньої школи, поштового відділення, фельдшерсько-акушерського пункту, дитячого садку, сільської ради з метою доведення основних вимог Правил пожежної безпеки в Україні.
18 Липня10:02 м. Ізмаїл: до рятувальників на екскурсію завітали юні натуралісти
До 20-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Ізмаїл завітали на екскурсію діти з літнього табору при Ізмаїльській станції юних натуралістів. Співробітники ДСНС ознайомили дітей з правилами безпечної поведінки в побуті та під час перебування на природі, щоб діти вміли грамотно діяти при небезпечних ситуаціях, а також ознайомили їх з технікою спеціального призначення. Особлива увага приділялась питанню дотримання правил безпечної поведінки на водних об'єктах.
18 Липня09:23 м. Южне: рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу з дітьми із міста Мар’їнка, які приїхали відпочити біля моря
Щоб відпочинок був вдалим і залишив після себе лише позитивні враження фахівці Служби порятунку провели з дітлахами профілактично-роз’яснювальну роботу щодо необхідності виконання вимог правил пожежної безпеки. Особливу увагу приділили темі правилам поведінки на воді, адже більшість свого часу вони будуть проводити біля моря, тож повинні суворо дотримуватись норм поведінки на водних об’єктах: не заходити без дорослих у воду, не гратися в небезпечні ігри, що обмежують рух рук та ніг, не запливати за межі, дозволені викладачами. Для кращого засвоєння та нагадування зазначеної інформації діти отримали листівки профілактичного характеру.
18 Липня09:04 Лиманський район: відбулась нарада щодо забезпечення пожежної безпеки при збиранні врожаю
Під час наради розглянуто питання щодо забезпечення пожежної безпеки при збиранні врожаю 2017 року та протидія виникненню пожеж в природних екосистемах. Під час виступу головний інспектор Лиманського районного сектору Головного управління ДСНС України в Одеській області Ростислав Журавський наголосив, що деякі керівники сільськогосподарських підприємств району самоусунулись від виконання вимог правил пожежної безпеки, не зважаючи на те, що неодноразово працівниками Державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки доводились вимоги правил з врученням листів по виконанню необхідних заходів щодо належного забезпечення протипожежного стану хлібних масивів. Однак, керівники даних підприємств, які повинні розуміти всю небезпеку, що може статися, продовжують економити на протипожежних заходах.

    Твіт