ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 3335

Останні новини

29 Травня08:54 ДСНС закликає громадян не провокувати пожежі в екосистемах
З кожним днем температурні показники піднімаються все вище і по всій території країни встановлюється сонячна та майже літня погода. Тож у вільний час громадяни зазвичай вирушають на відпочинок на природу, у парки, лісові масиви та до водойм. Проте часом за розвагами та позитивними емоціями люди забувають про елементарні правила пожежної безпеки. Така недбалість може призвести до масштабної пожежі чи іншої надзвичайної події.
29 Травня08:50 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 66 осіб та ліквідували 1 тис. 519 пожеж
Впродовж минулого тижня (з 22.05 по 28.05) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів. Від початку тижня зареєстровано 1 тис. 945 надзвичайних подій, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення. В результаті вжитих заходів врятовано 72 особи.
28 Травня11:21 м. Подільськ: рятувальники разом з Дружиною юних пожежних побажали школярам безпечних канікул
В особливий травневий день останній дзвоник пролунав і на подвір’ї загальноосвітньої школи № 1 міста Подільськ. На велике шкільне свято також прибули рятувальники. Співробітники ДСНС поспілкувалися з дітьми щодо безпеки під час літніх канікул, а також нагадали правила безпечної поведінки в лісах та на водоймах.
27 Травня11:04 м. Одеса: проведені навчально-методичні збори з начальниками хіміко – радіометричних та хіміко – радіологічних лабораторій територіальних органів та підрозділів ДСНС України
25 – 26 травня на базі санаторію «Одеський» ДСНС України відбулись навчально-методичні збори з начальниками хіміко-радіометричних та хіміко-радіологічних лабораторій територіальних органів та підрозділів ДСНС України. У заході взяли участь рятувальники з 11 областей України. Учасники заходу теоретично та практично відпрацьовували питання організації роботи територіальних органів ДСНС України за напрямком радіаційного, хімічного та медико-біологічного захисту населення і території.
26 Травня15:01 Психологи Головного управління взяли участь в науково-практичній конференції «Практичні питання психосоціальної роботи з наслідками травматичних подій»
25-26 травня психологи Головного управління ДСНС України в Одеській області взяли участь у науково-практичній конференцій «Практичні питання психосоціальної роботи з наслідками травматичних подій».Захід відбувся на базі Одеського національного університету імені І.І. Мечникова.
26 Травня12:12 Одеса: рятувальники проводять профілактичні рейди по міським пляжам
26 травня в Суворівському районі м. Одеса на міському пляжі «Лузановка» рятувальники провели профілактичний рейд серед відпочиваючих на тему правил безпечної поведінки на воді.
26 Травня08:27 м. Роздільна: рятувальники посилюють інформаційно-роз’яснювальну роботу, щоб зменшити кількість випадків травмування і загибелі людей
З метою попередження загибелі та травмування людей внаслідок небезпечних подій, працівники Роздільнянського міськрайонного відділу 25 травня провели рейд серед населення м. Роздільна. В ході інформаційно-роз’яснювальної роботи населенню було роздано листівки на тему профілактики пожеж у побуті й на відпочинку та безпечної поведінки на воді. Також рятувальники розмістили зазначені агітки у місцях з масовим перебуванням людей – залізничному вокзалі, автостанції, автобусних зупинках, торговельних місцях та супермаркетах.
25 Травня15:42 м. Чорноморськ: рятувальники прочитали лекцію щодо правил безпеки життєдіяльності в місцевому центрі зайнятості та запросили охочих на роботу в ДПРЧ
25 травня інспектори Чорноморського міського відділу ГУ ДСНС України в Одеській області провели лекційне заняття з громадянами, що знаходяться на обліку в Чорноморському міському центрі зайнятості на тему «Привила пожежної безпеки в побуті та на виробництві». Під час занять фахівці ДСНС нагадали усім присутнім основні правила безпеки життєдіяльності в побуті та на робочому місці. На прохання слухачів головний фахівець з цивільного захисту Чорноморського МВ ГУ ДСНС України в Одеській області Андрій Бондаренко розповів про первинні засоби пожежогасіння та про наслідки неправильної експлуатації вогнегасника.
25 Травня13:29 м. Одеса: рятувальники проводять рейди щодо профілактики пожеж в екосистемах
24 травня інспектори Київського районного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області вирушили до квартального комітету «Світанок», що на вулиці Світанку, та самоорганізації населення «Дмитрівка», що у провулку 1-й Ульяновський, де провели роз’яснювальну роботу з місцевими жителями щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті та природних екосистемах.
25 Травня09:05 Заступник Голови ДСНС бере участь у 5-й сесії Глобальної платформи зі зменшення ризику лих у м. Канкун
Впродовж цього тижня у м. Канкун (Мексиканські Сполучені Штати) проходить 5-та сесія Глобальної платформи зі зменшення ризику лих, участь у якій бере заступник Голови ДСНС України Руслан Білошицький. Під час пленарних, робочих та спеціальних сесій учасники заходу обговорюють результати та подальші кроки в напрямку ефективної реалізації Сендайської рамкової програми зі зменшення небезпеки стихійних лих на 2015-2030 роки, учасником якої є Україна. Участь у Глобальній сесії дозволить нашій країні перейняти позитивний та ефективний досвід у боротьбі зі стихійними лихами та впроваджувати у вітчизняну систему захисту населення сучасні підходи щодо запобігання різного роду надзвичайним ситуаціям.
25 Травня08:42 Шановні батьки! Дбайте про безпеку своїх дітей під час літніх канікул!
Щороку в Україні виникає тисячі пожеж, інших надзвичайних подій, на яких гинуть сотні людей, у тому числі дітей. Так, від початку року на пожежах загинуло вже 26 дітей, а на водоймах - 10. Зазвичай більшість трагічних випадків виникає саме тоді, коли діти залишаються вдома самі, без нагляду дорослих. Адже вони полюбляють гратися із сірниками, запальничками, підпалювати папір, що може стати причиною пожежі чи іншої небезпечної події. Крім того, дорослі не дбають про стан пожежної безпеки власних будинків і тим самим наражають і себе, і малечу на небезпеку.
24 Травня14:06 м. Ізмаїл: рятувальники працюють з медиками задля їх безпеки
24 травня інспектори Ізмаїльського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області провели бесіду з працівниками протитуберкульозно-поліклінічного відділення КУ «Ізмаїльська міська центральна лікарня». З медиками обговорили правила пожежної безпеки на робочих місцях і в побуті та дії при пожежі. Торкнулися рятувальники й тем відпочинку в природних екосистемах, у тому числі на воді, та небезпечних знахідок.
24 Травня10:32 Великомихайлівський район: рятувальники розповіли школярам, як безпечно відпочивати на літніх канікулах
23 травня з метою навчання дітей основним правилам безпеки життєдіяльності та поведінці в умовах надзвичайних подій, зменшення травматизму та загибелі дітей на пожежах начальник 18 ДПРЧ 5 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області Віталій Юрін провів пізнавальний урок зі школярами ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Новоборисівка Великомихайлівського району Одеської області.
23 Травня16:09 м. Южне: рятувальники застерігають громадян про небезпеку пожеж в екосистемах
23 травня інспекторським складом групи запобігання надзвичайним ситуаціям та цивільного захисту 1-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України в Одеській області спільно з фахівцями відділу охорони праці та техногенно-екологічної безпеки ПАТ «Одеський припортовий завод» була проведена інформаційно-роз’яснювальна робота з мешканцями села Григоровка, що розташоване поруч з потенційно-небезпечним підприємством. Під час зустрічей з населенням рятувальники розповіли громадянам про прості правила пожежної безпеки, які необхідно виконувати під час перебування на відпочинку на природі та як діяти при виявлені перших ознак загоряння. Усім співрозмовникам учасники рейдової групи вручили змістовні тематичні листівки і пам’ятки застережливого характеру.
23 Травня13:33 м. Роздільна: рятувальники нагадали громадянам правила пожежної безпеки
23 травня рятувальники Роздільнянського МРВ Головного управління ДСНС України в Одеській області нагадали мешканцям м. Роздільна правила пожежної безпеки в побуті. Під час рейду увага була приділена стану пожежної безпеки у домогосподарствах громадян, які потребують підвищеної уваги та соціальної підтримки: самотніх літніх людей, багатодітних родин, інвалідів. Особливу увагу, відповідно до теплої пори року, рятувальники звертали на безпечне поводження під час відпочинку на природі.
23 Травня10:20 Великомихайлівський район: рятувальники проводять профілактичні заходи задля зменшення пожеж у природних екосистемах
З настанням весняно-літнього періоду, згідно статистики, зростає кількість пожеж в природних екосистемах. Щоб попередити виникнення можливих надзвичайних ситуацій та застерегти людей від нехтування правилами пожежної безпеки під час відпочинку, працівниками Великомихайлівського районного сектору ГУ ДСНС України в Одеській області 22 травня було проведено інформаційно-профілактичну роботу серед жителів села Гребіники.
23 Травня07:45 Болградський район: рятувальники провели профілактично- роз’яснювальну роботу з населенням
22 травня року співробітники Болградського міськрайонного сектору ГУ ДСНС України в Одеській області провели профілактично-роз’яснювальний рейд у житловому секторі міста Болград.
22 Травня10:42 Білгород-Дністровський район: рятувальники провели інструктаж працівників ТОВ «Старокозацький сир»
Робітникам об’єкту було доведено основні вимоги правил пожежної безпеки на виробництві та на робочих місцях. Додатково для присутніх згадали правила пожежної безпеки в побуті, довели найпоширеніші причини пожеж та загибелі людей на них, розібрали дії працівників об’єкту на випадок виникнення пожежі. В кінці заходу практично відпрацювали гасіння умовної пожежі вогнегасником. Даний об’єкт було вибрано не випадково, оскільки він є хімічно-небезпечним, на якому підвищується ризик виникнення надзвичайної події.
22 Травня10:23 Напередодні літніх канікул фахівці ДСНС посилюють профілактичну роботу з дітьми
Навчання підростаючого покоління правилам безпеки життєдіяльності є одним із пріоритетних завдань Служби порятунку. Протягом навчального року фахівці ДСНС України проводять відкриті уроки у школах з питань пожежної безпеки, запрошують школярів та дошкільнят на екскурсії до пожежних частин, а також влаштовують громадські акції “Запобігти! Врятувати! Допомогти!”. Напередодні літніх канікул питання безпеки набуває особливої важливості, адже наближається час, коли у дітей з'являється більше часу на дозвілля. Саме тому, під час профілактичних заходів, що відбулися минулого тижня у навчальних закладах України, рятувальники акцентували увагу учнів та викладачів саме на, так званих, “літніх правилах безпеки”.
22 Травня09:59 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 31 особу та ліквідували 1 тис. 180 пожеж
Впродовж минулого тижня (з 15.05. по 21.05) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.
21 Травня08:12 м. Одеса: рятувальники провели профілактичний захід на ринку «Привоз»
Недотримання правил пожежної безпеки веде до гірких наслідків, тому важливо завжди бути напоготові. З метою здійснення профілактичних робіт у сфері пожежної безпеки та цивільного захисту 20 травня співробітники Приморського районного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області нагадали співробітникам ринку «Привоз» правила пожежної безпеки.
20 Травня09:43 Подільський район: рятувальники провели роз’яснювально-профілактичну роботу з дітьми
З настанням теплої погоди більшість українців віддають перевагу відпочинку в лісах та водних об’єктах. Проте недотримання елементарних правил безпеки може призвести до непоправних наслідків. Саме тому в рамках роз`яснювально-профілактичної роботи з населенням у весняно-літній період співробітники Подільського міського райвідділу ГУ ДСНС України в Одеській області було проведено профілактичний рейд з учнями ЗОШ №8.
19 Травня18:05 м. Одеса: працівники оперативно-диспетчерської служби удосконалювали фахову підготовку
19 травня в Головному управлінні ДСНС України в Одеській області відбулись навчально-методичні збори із диспетчерським складом та заступниками начальників підпорядкованих підрозділів. У заняттях прийняли участь 120 співробітників, які представили усі підпорядковані підрозділи Головного управління. Перед учасниками зборів виступили фахівці різних напрямків діяльності з метою підвищення обізнаності особового складу у питаннях організації внутрішньої, гарнізонної, караульної служби, правової підготовки. На завершення заходу співробітники склали заліки, чим засвідчили високий рівень професійної компетентності та здатність якісно виконувати покладені завдання за призначенням.
19 Травня15:21 м. Одеса: відбулася семінар-нарада із головними державними інспекторами з нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки
19 травня на базі Державного пожежно-рятувального загону № 6 відбулась семінар-нарада з головними державними інспекторами міст та районів Одеської області під головуванням заступника начальника Головного управління ДСНС України в Одеській області Михайла Вовка. На початку заходу учасникам семінару нагадали порядок і особливості проведення перевірок органами державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки. Окремо організатори семінару звернули увагу інспекторів державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки на дотримання законності і виконанням вимог законодавства, нормативно-правових актів при здійсненні наглядово-профілактичних функцій. Перед присутніми з доповіддю про дотримання вимог антикорупційного законодавства при виконанні функцій державного нагляду у сфері техногенної та пожежної безпеки виступили заступник начальника відділу організації діянь у сфері запобігання та протидії корупції прокуратури Одеської області Семенюк Антоніна та начальник сектора з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДСНС в Одеській області Смаглій Алла.
19 Травня08:05 Роздільнянський район: рятувальники обслуговують пожежні гідранти задля безпеки громадян
Як повітря для людини, так вода для пожежного автомобіля – життєво необхідний компонент. Тому так важливо, без перебільшення, забезпечити наявність справних джерел протипожежного водопостачання. З цією метою роздільнянські рятувальники та КП «Роздільнянський міський водоканал» склали договір про надання платних послуг на обслуговування пожежних гідрантів. Обслуговування гідрантів включає перевірку та випробування пожежних гідрантів із залученням пожежного автомобіля та очищення колодязів.

    Твіт