ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 4338

Останні новини

21 Липня09:30 Фахівці ДСНС попереджають громадян про небезпеку під час відвідування водойм
Влітку в Україні спостерігається суттєве збільшення кількості надзвичайних подій на водоймах. Так, тільки з початку липня рятувальники зафіксували вже понад 120 випадків. Проте, навіть така статистика не лякає громадян - люди продовжують вирушати до місцевих озер та річок, які часто не пристосовані для купання та, нехтуючи заборонами, і далі наражають себе на небезпеку.
21 Липня09:00 Микола Чечоткін нагородив рятувальників, що брали участь у ліквідації пожежі у Зоні відчуження та безумовного відселення
20 липня Голова ДСНС Микола Чечоткін вручив відомчі нагороди дев'ятьом рятувальникам, які на початку червня брали участь у ліквідації пожежі у Зоні відчуження та безумовного відселення. Микола Чечоткін зауважив, що ситуацію вдалося втримати під контролем та швидко зупинити розповсюдження вогню саме завдяки професіоналізму та самовідданості вогнеборців.
20 Липня12:00 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в окремих областях України
За даними УкрГідрометцентру, 20-23 липня у південних та Дніпропетровській областях переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки.
20 Липня07:48 Роздільнянський район: рятувальники нагадали медикам правила пожежної безпеки на об’єктах з масовим перебуванням людей
19 липня співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області провели для працівників Роздільнянської районної лікарні профілактичну бесіду на тему: «Правила пожежної безпеки на об’єктах з масовим перебуванням людей. Дії та рекомендації щодо забезпечення безпечної та швидкої евакуації, здійснення заходів евакуації на об’єктах з масовим перебуванням людей під час виникнення пожеж».
20 Липня07:16 Кілійський район: рятувальники дбають про пожежну безпеку під час жнив
З метою попередження виникнення пожеж і загорань на хлібних масивах рятувальники ГУ ДСНС України в Одеській області проводять інформаційно-профілактичні заходи щодо забезпечення належного стану пожежної безпеки й підготовки сільгосппідприємств. 19 липня співробітники Кілійського міськрайонного сектору нагадали керівникам і працівникам сільгосппідприємств Кілійського району про необхідність дотримання вимог пожежної безпеки в місцях збирання, переробки та зберігання врожаю, адже навіть незначне займання може спричинити виникнення масштабної пожежі й призвести до значних матеріальних збитків.
19 Липня11:38 м. Одеса: рятувальники проводять перевірки захисних споруд та протирадіаційних укриттів
З метою підвищення готовності органів управління та сил цивільного захисту до реагування на надзвичайні ситуації в мирний та особливий період, співробітники ГУ ДСНС України в Одеській області спільно з фахівцями цивільного захисту райдержадміністрацій проводять перевірки стану захисних споруд цивільного захисту та протирадіаційних укриттів. Взагалі, на території Одеської обліковується 981 захисна споруда, з них 324 сховища та 657 протирадіаційних укриттів.
19 Липня10:02 Балтський район: рятувальники проводять профілактичні заходи у місцях збору врожаю
Фахівці Державної служби України з надзвичайних ситуацій проводять профілактичні заходи, спрямовані на запобігання пожеж та інших надзвичайних подій у місцях збирання врожаю ранніх зернових культур. Зокрема, 18 липня з метою нагадати комбайнерам правила пожежної безпеки на хлібних ланах співробітники Балтського міськрайонного сектору ГУ ДСНС області провели черговий рейд по сільгосппідприємствах району.
18 Липня12:40 м. Одеса: майже щодня музей пожежної охорони Одещини відвідують діти
Цього разу до музею пожежної охорони завітали вихованці дошкільного навчального закладу “Піноккіо”. Екскурсія стала традиційною, адже педагоги роблять усе можливе, щоб якісно підготувати дітей до навчання. Дошкільнята відвідали затишні тематичні зали музею, де на змістовних стендах та експозиціях висвітлена героїчна історія боротьби з пожежами та іншим лихом, рятування людей і матеріальних цінностей. Завідувач виставки Лариса Леонова розповіла дітям про видатних людей, брандмайорів, які залишили свій визначний відбиток у розвитку міста та організації цивільного захисту мешканців. З початку року в музеї пожежної охорони Одещини вже проведено 57 тематичних екскурсій у яких прийняло участь понад 1800 відвідувачів.
18 Липня10:54 Овідіополський район: рятувальники провели інформаційно-профілактичний захід серед населення
Під час спекотного періоду все частіше трапляються пожежі, причиною яких є необережне поводження з вогнем громадян. З метою попередження загибелі та травмування людей на пожежах співробітники Овідіопольського районного сектору Головного управління ДСНС України в Одеській області 18 липня провели інформаційно-профілактичний захід на території Надлиманської сільської ради.
17 Липня11:29 Одеська область: рятувальники провели профілактичний рейд по узбережжю Чорного моря та нагадали відпочиваючим правила безпечної поведінки
Запобігання нещасних випадків на воді серед відпочивальників – одне з найголовніших питань Служби порятунку у літній період. Тож, аби застерегти громадян від травмувань та трагічних випадків на воді, 16 липня працівники Білгород-Дністровського районного відділу Головного управління ДСНС в Одеській області провели черговий рейд місцями масового відпочинку населення на водних об'єктах смт Затока Білгород-Дністровського району.
16 Липня10:30 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 48 осіб та ліквідували 1 тис. 647 пожеж
Впродовж минулого тижня (з 09.07 по 15.07) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів. Протягом тижня виникло 3 надзвичайні ситуації техногенного характеру, в результаті яких загинуло 4 особи. Від початку тижня зареєстровано 2 тис. 118 надзвичайний подій, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення. В результаті вжитих заходів врятовано 48 осіб.
16 Липня09:00 Фахівці ДСНС дбають про безпеку дітей під час літніх канікул
Одним із пріорітетних завдань Служби порятунку є навчання підростаючого покоління правилам безпеки життєдіяльності. Саме тому, навіть у розпал канікул, рятувальники дбають про те, щоб літній відпочинок для малечі пройшов без неприємностей. Фахівці ДСНС продовжують проводити для дітей різного віку екскурсії пожежними частинами та навідуються в оздоровчі табори з цікавою, а головне корисною, інформаційною програмою.
14 Липня12:56 Подільський район: рятувальники спільно з органами влади здійснюють рейди в місцях збирання врожаю
Зернозбиральна компанія на території Одещини триває, тому рятувальники невпинно продовжують профілактичну роботу щодо запобігання пожежам на полях. Так, 13 липня в Подільському районі робоча група у складі представників райдержадміністрації, служби порятунку, Національної поліції та засобів масової інформації здійснила профілактичний рейд по контролю за протипожежним захистом об’єктів сільськогосподарського виробництва у період збирання врожаю ранніх зернових.
14 Липня10:42 м. Одеса: в Українському дитячому центрі “Молода Гвардія” працює пожежно-технічна виставка
На території Українського дитячого центру “Молода Гвардія” майже 25 років функціонує пожежно-технічна виставка ГУ ДСНС України в Одеській області. Щодня діти з різних куточків України відвідують цей унікальний виставковий зал, ознайомлюються з експонатами, які демонструють еволюцію рятувальної техніки від кінно-бочкового пожежного ходу та ручного пожежного насосу до сучасних потужних пожежних автомобілів.
14 Липня09:32 УВАГА! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
За даними УкрГідрометцентру, 14-15 липня у південних, східних, Дніпропетровській, Хмельницькій та Івано-Франківській областях переважатиме надзвичайний (5 класу) рівень пожежної небезпеки.
13 Липня15:15 Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вручив державні нагороди рятувальникам ДСНС України
13 липня Міністр внутрішніх справ відзначив державними та відомчими нагородами кращих працівників МВС України, зокрема і рятувальників ДСНС. Арсен Аваков подякував за гідну роботу колегам та зауважив, що нинішні здобутки Міністерства - здобуток людей, працюючих у злагодженому колективі. Присутній на церемонії нагородження Голова Держслужби з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін зазначив, що сьогоднішній захід підтверджує, що в нашій країні є місце для подвигів.
13 Липня14:52 Увага! Штормове попередження!
За даними гідрометеорологічного центру Чорного та Азовського морів найближчі 1-2 години 13 липня по Одеській області очікується гроза, під час грози шквал 15-20 м/с, збережеться до кінця дня 13 липня.
13 Липня14:23 Одеська область: рятувальники проводять профілактичну роботу щодо попередження пожеж в екосистемах
13 липня рятувальники Лиманського району провели профілактично-роз’яснювальну роботу в житловому секторі на території Кордонської сільської ради. Основну увагу було зосереджено на попередженні пожеж в природних екосистемах та забороні спалювання сухої трави. Також, рятувальники вручали мешканцям тематичні листівки та пам’ятки з правилами пожежної безпеки, дотримання яких допоможе уникнути пожеж.
13 Липня10:35 Рятувальники ДСНС закликають українців дбати про безпеку дітей
Служба порятунку завжди попереджає про те, що відсутність елементарного батьківського нагляду може коштувати дитині життя. Чи то залишені без належної уваги школярі, які шукають пригод у покинутих будівлях, або ж самостійно відвідують водойми, чи то байдуже ставлення до вимог пожежної безпеки у власному помешканні... У будь-якому разі, такі дії зазвичай мають трагічні наслідки.
12 Липня11:11 Одеська область: рятувальники дбають про безпеку відпочиваючих
12 липня рятувальники Овідіопольського району провели профілактичний рейд по пляжах селища Грибівка. Фахівці служби порятунку здійснили обхід рятувальних постів щодо наявності на них матросів-рятувальників та всього необхідного рятувального обладнання.
11 Липня15:07 Одеська область: триває профілактична робота щодо збереження врожаю від вогню
11 липня рятувальники Іванівського району провели профілактичний рейд по хлібним полям району, з метою в котрий раз донести до робочих правила пожежної безпеки під час збору, переробки та зберігання врожаю.
11 Липня12:49 м. Одеса: малюки відвідали музей історії пожежної охорони та пожежно-рятувальну частину
З настанням літнього періоду значно збільшилась кількість відвідувачів до музею історії пожежної охорони. Мешканці і гості м. Одеси, діти з пришкільних таборів і дитячих садків, вихователі і педагоги часто виявляють зацікавленість історією розвитку та сучасним станом рятувальної справи на Одещині. Цього разу, 11 липня музей відвідала наймолодша категорія дітей, це вихованці дошкільного навчального закладу “Золота рибка”.
10 Липня14:12 м. Одеса: рятувальники провели масштабні навчання на території морського торговельного порту (відео)
10 липня на території Одеського морського торговельного порту пройшли тактико-спеціальні навчання з гасіння пожежі у приміщеннях Одеського портового холодильника. В навчаннях прийняли участь рятувальники ГУ ДСНС України в Одеській області, команди відомчої пожежної охорони порту, співробітники портового холодильника та служби взаємодії.
9 Липня11:45 м. Одеса: рятувальники проводять профілактичні рейди по узбережжю (відео)
Враховуючи, що у вихідні і святкові дні на пляжах м. Одеса значно зростає кількість відпочиваючих, рятувальники на цей час посилюють профілактичну і роз'яснювальну роботу з громадянами. Так, 8 липня профілактичний рейд було проведено на міському пляжі “Дельфін”.
8 Липня08:08 м. Одеса: рятувальники провели інструктаж персоналу пляжного комплексу “Caleton” (відео)
З настанням курортного сезону пляжі міста Одеса переповнені відпочиваючими громадянами. З метою створення безпечних умов перебування людей на узбережжі рятувальники постійно проводять практичні заняття та інструктажі з персоналом закладів з масовим перебуванням людей.

    Твіт