ГоловнаОстанні новини19 Червня, 2017р.
 Версія для друку

м. Одеса: в 6 ДПРЗ підвели підсумки роботи за участю представників міської ради та ради ветеранів Головного управління

Опубліковано: 19.06.2017, 15:23

Оперативна нарада за участю директора департаменту оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Одеської міської ради Григорія Зубова та голови ради ветеранів Головного управління Федора Литвякова відбулась на базі 6 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області.

"До недавнього часу місто відчувало деякі незручності, пов'язані з тим, що колишнє міське управління ДСНС України в Одеській області було розформовано, і в місті утворився певний вакуум, вакуум не в питаннях вашої функціональної діяльності, а в питаннях взаємодії з вашою структурою, яке дозволяло б більш оперативно вирішувати завдання по забезпеченню безпеки громадян міста Одеси. Зі створенням 6 Державного пожежно-рятувального загону, звичайно, стало питання чіткіше. Для цього, дійсно, було забезпечено прийняття програми, – відмітив Зубов. - Ті суми, які виділяються на програму, колосальні за масштабами навіть міста. Ми розуміємо, що ми забезпечуємо державну структуру, що не входить в комунальну структуру і форму власності Одеської міської ради. Але робота, яку робите ви, заслуговує на велику увагу в наш час. Тому міський голова йде на зустріч керівництву загону, йде на зустріч вам як фахівцям".

Представник Одеської міської ради відмітив проблематику недостатньої кількості пожежних депо, звернув увагу на те, що місто працює над вирішенням проблеми житла для співробітників загону, так як багато хто живе за межами міста. Він зазначив, що питання будівництва житлового будинку для рятувальників міста буде вирішуватися найближчим часом.

Після виступу Федора Литвякова, начальник загону Олександр Полохач запропонував створити міську ветеранську організацію та акцентував увагу на тому, що запорукою оперативності у вирішенні даного питання є ніщо інше, як спільна робота начальників районних відділів з представниками ветеранів.

Також під час оперативної наради були обговорені питання запобігання надзвичайним ситуаціям, проведенню курортного сезону, проблематики водопостачання, заслухали доповідь про стан матеріально-технічного забезпечення підрозділів загону та підняли питання профілактики та запобігання проявам корупційних діянь, комплектування підрозділів, дотримання дисципліни і законності особовим складом.

 IMG_20170616_160610.jpgIMG_20170616_163026.jpg

 

Прес-служба ГУ ДСНС України в Одеській області


   
Останні новини
22 Серпня14:43 Одеська область: рятувальники провели тактико-спеціальне навчання на об’єкті зберігання та переробки врожаю
21 Серпня12:46 УВАГА! Попередження про пожежну небезпеку по Україні
21 Серпня11:50 м. Одеса: рятувальники перейшли на посилений режим несення служби
19 Серпня16:13 Роздільнянський район: відбулось чергове засідання районної комісії з технічної інвентаризації захисних споруд
19 Серпня15:39 м. Подольськ: проведені заходи з правового інформування рятувальників
19 Серпня12:41 Одеса: в дитячому таборі пройшла акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти».
19 Серпня11:23 “Наше завдання – вжити заходів щодо протидії виникненню пожеж та забезпечити постійну готовність підрозділів до виконання завдань за призначенням” – Олег Мельчуцький.
19 Серпня11:02 Лиманський район: рятувальники перевіряють готовність шкіл до навчального року
18 Серпня16:53 Овідіопольський район: триває інвентаризація захисних споруд
17 Серпня15:02 Білгород-Дністровський район: рятувальники ініціюють створення місцевих пожежних команд
17 Серпня11:47 Одеська область: рятувальники провели комплексні навчання на ТОВ «Кодимський елеватор»
15 Серпня09:20 Одеська область: рятувальники закликають населення не провокувати пожежі у екосистемах
14 Серпня15:07 Служба порятунку закликає громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах під час пожежонебезпечного періоду!
14 Серпня12:38 м. Болград: рятувальники закликають громадян відпочивати безпечно
13 Серпня09:05 м. Одеса: психологи ДСНС провели тренінг «Надання екстреної психологічної допомоги»
Останні новини