ГоловнаОстанні новини19 Червня, 2017р.
 Версія для друку

м. Одеса: в 6 ДПРЗ підвели підсумки роботи за участю представників міської ради та ради ветеранів Головного управління

Опубліковано: 19.06.2017, 15:23

Оперативна нарада за участю директора департаменту оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Одеської міської ради Григорія Зубова та голови ради ветеранів Головного управління Федора Литвякова відбулась на базі 6 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області.

"До недавнього часу місто відчувало деякі незручності, пов'язані з тим, що колишнє міське управління ДСНС України в Одеській області було розформовано, і в місті утворився певний вакуум, вакуум не в питаннях вашої функціональної діяльності, а в питаннях взаємодії з вашою структурою, яке дозволяло б більш оперативно вирішувати завдання по забезпеченню безпеки громадян міста Одеси. Зі створенням 6 Державного пожежно-рятувального загону, звичайно, стало питання чіткіше. Для цього, дійсно, було забезпечено прийняття програми, – відмітив Зубов. - Ті суми, які виділяються на програму, колосальні за масштабами навіть міста. Ми розуміємо, що ми забезпечуємо державну структуру, що не входить в комунальну структуру і форму власності Одеської міської ради. Але робота, яку робите ви, заслуговує на велику увагу в наш час. Тому міський голова йде на зустріч керівництву загону, йде на зустріч вам як фахівцям".

Представник Одеської міської ради відмітив проблематику недостатньої кількості пожежних депо, звернув увагу на те, що місто працює над вирішенням проблеми житла для співробітників загону, так як багато хто живе за межами міста. Він зазначив, що питання будівництва житлового будинку для рятувальників міста буде вирішуватися найближчим часом.

Після виступу Федора Литвякова, начальник загону Олександр Полохач запропонував створити міську ветеранську організацію та акцентував увагу на тому, що запорукою оперативності у вирішенні даного питання є ніщо інше, як спільна робота начальників районних відділів з представниками ветеранів.

Також під час оперативної наради були обговорені питання запобігання надзвичайним ситуаціям, проведенню курортного сезону, проблематики водопостачання, заслухали доповідь про стан матеріально-технічного забезпечення підрозділів загону та підняли питання профілактики та запобігання проявам корупційних діянь, комплектування підрозділів, дотримання дисципліни і законності особовим складом.

 IMG_20170616_160610.jpgIMG_20170616_163026.jpg

 

Прес-служба ГУ ДСНС України в Одеській області


   
Останні новини
20 Січня15:19 “Досягнуто головного результату - не допущено виникнення масштабних надзвичайних ситуацій та загибелі людей”, - Микола Чечоткін
19 Січня07:07 Звернення до мешканців Одещини щодо безпеки під час Водохреща (відео)
18 Січня16:26 Одеська область: рятувальники ліквідують наслідки підтоплення територій
18 Січня16:03 Балтський район: рятувальники надають допомогу людям, які потрапили в снігову пастку
18 Січня13:34 Оперативна інформація щодо наслідків складних погодних умов на території України (станом на 18 годину 18 січня 2018 року)
18 Січня09:25 Кілійський район: рятувальники проводять профілактичні рейди серед людей групи підвищеного ризику
18 Січня08:00 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов на території Одеської області та м. Одеси 18 січня (Відео) (ОНОВЛЕНО)
17 Січня16:38 “Необхідно забезпечити цілодобову роботу Штабів та налагодити належну міжобласну взаємодію для управління транспортними потоками і вжиття невідкладних заходів з ліквідації наслідків негоди”, - Микола Чечоткін
17 Січня14:22 “У зв'язку з ускладненнями погодних умов органи управління та сили ДСНС приведено в режим підвищеної готовності”, - Микола Чечоткін
17 Січня09:11 Рятувальники закликають громадян не виходити на тонку кригу!
16 Січня12:46 Застереження про погодні умови на 16 січня
16 Січня10:57 м. Білгород-Дністровський: рятувальники проводять роз’яснювальну роботу серед мешканців міста
16 Січня09:33 Фахівці ДСНС нагадують громадянам правила пожежної безпеки у побуті
14 Січня08:06 Рятувальники звертаються до батьків з проханням дбати про безпеку своїх дітей
13 Січня15:50 УВАГА! Робота багатоканального телефонного зв'язку ліній «101» відновлена
Останні новини