ГоловнаОстанні новини19 Червня, 2017р.
 Версія для друку

м. Одеса: в 6 ДПРЗ підвели підсумки роботи за участю представників міської ради та ради ветеранів Головного управління

Опубліковано: 19.06.2017, 15:23

Оперативна нарада за участю директора департаменту оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Одеської міської ради Григорія Зубова та голови ради ветеранів Головного управління Федора Литвякова відбулась на базі 6 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області.

"До недавнього часу місто відчувало деякі незручності, пов'язані з тим, що колишнє міське управління ДСНС України в Одеській області було розформовано, і в місті утворився певний вакуум, вакуум не в питаннях вашої функціональної діяльності, а в питаннях взаємодії з вашою структурою, яке дозволяло б більш оперативно вирішувати завдання по забезпеченню безпеки громадян міста Одеси. Зі створенням 6 Державного пожежно-рятувального загону, звичайно, стало питання чіткіше. Для цього, дійсно, було забезпечено прийняття програми, – відмітив Зубов. - Ті суми, які виділяються на програму, колосальні за масштабами навіть міста. Ми розуміємо, що ми забезпечуємо державну структуру, що не входить в комунальну структуру і форму власності Одеської міської ради. Але робота, яку робите ви, заслуговує на велику увагу в наш час. Тому міський голова йде на зустріч керівництву загону, йде на зустріч вам як фахівцям".

Представник Одеської міської ради відмітив проблематику недостатньої кількості пожежних депо, звернув увагу на те, що місто працює над вирішенням проблеми житла для співробітників загону, так як багато хто живе за межами міста. Він зазначив, що питання будівництва житлового будинку для рятувальників міста буде вирішуватися найближчим часом.

Після виступу Федора Литвякова, начальник загону Олександр Полохач запропонував створити міську ветеранську організацію та акцентував увагу на тому, що запорукою оперативності у вирішенні даного питання є ніщо інше, як спільна робота начальників районних відділів з представниками ветеранів.

Також під час оперативної наради були обговорені питання запобігання надзвичайним ситуаціям, проведенню курортного сезону, проблематики водопостачання, заслухали доповідь про стан матеріально-технічного забезпечення підрозділів загону та підняли питання профілактики та запобігання проявам корупційних діянь, комплектування підрозділів, дотримання дисципліни і законності особовим складом.

 IMG_20170616_160610.jpgIMG_20170616_163026.jpg

 

Прес-служба ГУ ДСНС України в Одеській області


   
Останні новини
27 Червня12:07 Великомихайлівський район: рятувальники закликають місцевих жителів не провокувати пожежі в природних екосистемах
27 Червня09:10 Увага! Попередження про грози та шквали
27 Червня09:00 м. Чорноморськ: рятувальники ознайомили дітей зі своєю професією
26 Червня11:32 Подільський район: проведенні спеціальні об’єктові тренування з питань цивільного захисту на ХПП
26 Червня10:03 Кілійський район: на семінарі сільгосппідприємців рятувальники окреслили вимоги пожежної безпеки під час збирання зернових
26 Червня09:27 м. Білгород-Дністровський: рятувальники з освітянами обговорили питання безпеки дітей на канікулах та під час навчання
24 Червня13:50 Роздільнянський район: пройшло засідання районної комісії з технічної інвентаризації захисних споруд
24 Червня13:36 Подільський район: триває технічна інвентаризації захисних споруд цивільного захисту
24 Червня12:38 м. Одеса: на обласному чемпіонаті з пожежно-прикладного спорту змагались команди юнаків
23 Червня17:06 Одеса: пройшов обласний чемпіонат з пожежно-прикладного спорту серед дорослих
23 Червня07:30 Лиманський район: рятувальники готують фермерів до жнив
23 Червня07:20 Білгород-Дністровський район: рятувальники дбають про безпеку громадян на пляжах
23 Червня07:00 Ізмаїльський район: рятувальники вчать місцевих жителів безпечній поведінці в природних екосистемах
22 Червня11:54 Одеський гарнізон ДСНС України отримав нову сучасну пошуково-рятувальну техніку
22 Червня09:19 м. Одеса: рятувальники нагадують — у відпочинку на природі також існують правила пожежної безпеки
Останні новини