ГоловнаОстанні новини19 Червня, 2017р.
 Версія для друку

м. Одеса: в 6 ДПРЗ підвели підсумки роботи за участю представників міської ради та ради ветеранів Головного управління

Опубліковано: 19.06.2017, 15:23

Оперативна нарада за участю директора департаменту оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Одеської міської ради Григорія Зубова та голови ради ветеранів Головного управління Федора Литвякова відбулась на базі 6 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Одеській області.

"До недавнього часу місто відчувало деякі незручності, пов'язані з тим, що колишнє міське управління ДСНС України в Одеській області було розформовано, і в місті утворився певний вакуум, вакуум не в питаннях вашої функціональної діяльності, а в питаннях взаємодії з вашою структурою, яке дозволяло б більш оперативно вирішувати завдання по забезпеченню безпеки громадян міста Одеси. Зі створенням 6 Державного пожежно-рятувального загону, звичайно, стало питання чіткіше. Для цього, дійсно, було забезпечено прийняття програми, – відмітив Зубов. - Ті суми, які виділяються на програму, колосальні за масштабами навіть міста. Ми розуміємо, що ми забезпечуємо державну структуру, що не входить в комунальну структуру і форму власності Одеської міської ради. Але робота, яку робите ви, заслуговує на велику увагу в наш час. Тому міський голова йде на зустріч керівництву загону, йде на зустріч вам як фахівцям".

Представник Одеської міської ради відмітив проблематику недостатньої кількості пожежних депо, звернув увагу на те, що місто працює над вирішенням проблеми житла для співробітників загону, так як багато хто живе за межами міста. Він зазначив, що питання будівництва житлового будинку для рятувальників міста буде вирішуватися найближчим часом.

Після виступу Федора Литвякова, начальник загону Олександр Полохач запропонував створити міську ветеранську організацію та акцентував увагу на тому, що запорукою оперативності у вирішенні даного питання є ніщо інше, як спільна робота начальників районних відділів з представниками ветеранів.

Також під час оперативної наради були обговорені питання запобігання надзвичайним ситуаціям, проведенню курортного сезону, проблематики водопостачання, заслухали доповідь про стан матеріально-технічного забезпечення підрозділів загону та підняли питання профілактики та запобігання проявам корупційних діянь, комплектування підрозділів, дотримання дисципліни і законності особовим складом.

 IMG_20170616_160610.jpgIMG_20170616_163026.jpg

 

Прес-служба ГУ ДСНС України в Одеській області


   
Останні новини
23 Жовтня17:31 Шановні одесити та мешканці області!
23 Жовтня16:02 м. Одеса : керівництво Головного управління взяло участь в апаратній нараді облдержадміністрації
23 Жовтня15:00 м. Роздільна: рятувальники навчали старшокласників – правил пожежної безпеки та вступу до вишів навчальних закладів ДСНС України
23 Жовтня11:41 м. Чорноморськ: у навчальних закладах тривають заходи у рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності»
23 Жовтня10:43 Ізмаїльський район: рятувальники навчали малят «Золотого ключика» правилам пожежної безпеки
22 Жовтня09:34 м. Подільськ: рятувальники проводять профілактичні заходи у школах
22 Жовтня08:23 У столиці визначено переможців Міжнародних змагань пожежно-рятувальних служб “Найсильніший пожежний-рятувальник Київ-2017”
21 Жовтня16:56 Білгород-Дністровський район: рятувальники провели профілактичні заходи зі студентами
21 Жовтня12:34 Представники ДСНС взяли участь у спеціальних командно-штабних навчаннях НАТО
21 Жовтня12:23 Перші в Україні Міжнародні змагання пожежно-рятувальних служб “Найсильніший пожежний-рятувальник Київ-2017” урочисто відкрито
20 Жовтня15:47 Одеса: рятувальники провели пізнавальну зустріч з учнями гімназії №4
20 Жовтня15:43 м. Одеса: рятувальники провели тактико-спеціальні навчання по ліквідації пожежі у висотній будівлі
20 Жовтня13:54 м. Одеса: фахівці ДСНС України прийняли участь у проведенні показового спеціального об’єктового навчання
19 Жовтня15:10 м. Одеса: рятувальники разом з представниками поліції завітали в гості до школярів
19 Жовтня12:13 Балтський район: рятувальники разом з працівниками поліції нагадали правила поведінки під час осінньо-зимового періоду
Останні новини