ГоловнаОстанні новини8 Серпня, 2017р.
 Версія для друку

м. Одеса: рятувальники провели тактико-спеціальне навчання у закладі з масовим перебуванням людей

Опубліковано: 08.08.2017, 16:58

8 серпня підрозділи 6-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України в Одеській області прийняли участь у проведені тактико-спеціального навчання в промисловому відділенні центру поштового зв'язку № 1 ПАТ “Укрпошта”, який розташований у Приморському районі м. Одеси. Під час навчань відпрацьовувались такі дії, як оповіщення “Служби порятунку” і персоналу про подію, евакуація працівників та відвідувачів, організація гасіння пожежі, проведення пошуково-рятувальних робіт.

За задумом тренувань, внаслідок порушень правил пожежної безпеки під час експлуатації побутових електроприладів сталось займання в конвеєрі відділу оброблення пошти. Працівники поштамту провели виклик рятувальників, оповіщення та евакуацію персоналу тощо. За викликом пожежа «Ранг № 1» на місце умовної пожежі через 5 хвилин прибуло два відділення 2-ї державної пожежно-рятувальної частини. Враховуючи, що кожний працівник на робочому місці повинен уміти локалізувати пожежу на початкових її стадіях, рятувальники провели заняття з фахівцями щодо правил використання порошкових та вуглекислотних вогнегасників. Дане заняття мало високу дієвість, адже кожен мав можливість особисто на практиці скористатись вогнегасником для гасіння вогню, створеного для відпрацювання навчальної вправи.

“ Ми дуже вдячні працівникам ДСНС за високу організацію навчання персоналу ” - зазначив заступник начальника відділу оброблення пошти Денис Загон. Представники штабу пожежогасіння і всі ланки групи взаємодії спрацювали оперативно та злагоджено, а персонал підприємства проявив старанність і відповідальність, що стало запорукою ефективного проведення навчального заходу.

 DSC_0020.JPGDSC_0023.JPG

DSC_0040.JPGDSC_0058.JPG

 Відео:

Прес-служба ГУ ДСНС України в Одеській області

 


   
Останні новини
23 Жовтня17:31 Шановні одесити та мешканці області!
23 Жовтня16:02 м. Одеса : керівництво Головного управління взяло участь в апаратній нараді облдержадміністрації
23 Жовтня15:00 м. Роздільна: рятувальники навчали старшокласників – правил пожежної безпеки та вступу до вишів навчальних закладів ДСНС України
23 Жовтня11:41 м. Чорноморськ: у навчальних закладах тривають заходи у рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності»
23 Жовтня10:43 Ізмаїльський район: рятувальники навчали малят «Золотого ключика» правилам пожежної безпеки
22 Жовтня09:34 м. Подільськ: рятувальники проводять профілактичні заходи у школах
22 Жовтня08:23 У столиці визначено переможців Міжнародних змагань пожежно-рятувальних служб “Найсильніший пожежний-рятувальник Київ-2017”
21 Жовтня16:56 Білгород-Дністровський район: рятувальники провели профілактичні заходи зі студентами
21 Жовтня12:34 Представники ДСНС взяли участь у спеціальних командно-штабних навчаннях НАТО
21 Жовтня12:23 Перші в Україні Міжнародні змагання пожежно-рятувальних служб “Найсильніший пожежний-рятувальник Київ-2017” урочисто відкрито
20 Жовтня15:47 Одеса: рятувальники провели пізнавальну зустріч з учнями гімназії №4
20 Жовтня15:43 м. Одеса: рятувальники провели тактико-спеціальні навчання по ліквідації пожежі у висотній будівлі
20 Жовтня13:54 м. Одеса: фахівці ДСНС України прийняли участь у проведенні показового спеціального об’єктового навчання
19 Жовтня15:10 м. Одеса: рятувальники разом з представниками поліції завітали в гості до школярів
19 Жовтня12:13 Балтський район: рятувальники разом з працівниками поліції нагадали правила поведінки під час осінньо-зимового періоду
Останні новини