ГоловнаОстанні новини9 Серпня, 2017р.
 Версія для друку

Тарутинський район: рятувальники провели рейд щодо безпечної поведінки на воді

Опубліковано: 09.08.2017, 16:22

З метою попередження випадків загибелі людей на водних об’єктах,  9 серпня співробітники Тарутинського  районного сектору Головного управління ДСНС у Одеській  області провели рейд на улюбленому місці відпочинку жителів  - на ставку смт Тарутине.  Під час бесід з відпочиваючими рятувальники у першу чергу попередили про заборону купатись у невстановленому для цього місці, наголосили і на тому, що дуже   небезпечним є вживання спиртних напоїв при відпочинку біля водоймищ. Фахівці ДСНС особливо звернулися до  відпочивальників, які перебували на березі  з дітьми, закликали не залишати малечу без нагляду та постійно навчати їх правилам безпеки життєдіяльності. Також рятувальники звернулись до відпочиваючих з проханням не розпалювати багаття, оскільки територія ставку межує з лісом смт. Тарутине. Нагадали присутнім і про те, що  в області встановилася пожежна небезпека 5-го классу, а висока температура негативно впливає на  виникнення пожежі та швидкого розповсюдження вогню.

Під час профілактичного рейду рятувальники роздали місцевим жителям інформаційні листівки з основними правилами безпеки та алгоритмом дій при рятуванні потопаючих. Взагалі рятувальники та присутні з відповідальністю віднеслись до проведення даного заходу.  Відпочиваючи щиро  подякував за актуальність та своєчасність отриманої життєво важливої інформації.

рейд_вода.JPGрейд_вода1.JPG

 

 


   
Останні новини
22 Серпня14:43 Одеська область: рятувальники провели тактико-спеціальне навчання на об’єкті зберігання та переробки врожаю
21 Серпня12:46 УВАГА! Попередження про пожежну небезпеку по Україні
21 Серпня11:50 м. Одеса: рятувальники перейшли на посилений режим несення служби
19 Серпня16:13 Роздільнянський район: відбулось чергове засідання районної комісії з технічної інвентаризації захисних споруд
19 Серпня15:39 м. Подольськ: проведені заходи з правового інформування рятувальників
19 Серпня12:41 Одеса: в дитячому таборі пройшла акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти».
19 Серпня11:23 “Наше завдання – вжити заходів щодо протидії виникненню пожеж та забезпечити постійну готовність підрозділів до виконання завдань за призначенням” – Олег Мельчуцький.
19 Серпня11:02 Лиманський район: рятувальники перевіряють готовність шкіл до навчального року
18 Серпня16:53 Овідіопольський район: триває інвентаризація захисних споруд
17 Серпня15:02 Білгород-Дністровський район: рятувальники ініціюють створення місцевих пожежних команд
17 Серпня11:47 Одеська область: рятувальники провели комплексні навчання на ТОВ «Кодимський елеватор»
15 Серпня09:20 Одеська область: рятувальники закликають населення не провокувати пожежі у екосистемах
14 Серпня15:07 Служба порятунку закликає громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах під час пожежонебезпечного періоду!
14 Серпня12:38 м. Болград: рятувальники закликають громадян відпочивати безпечно
13 Серпня09:05 м. Одеса: психологи ДСНС провели тренінг «Надання екстреної психологічної допомоги»
Останні новини