ГоловнаОстанні новини12 Жовтня, 2017р.
 Версія для друку

Одеса: в ЗОШ №111 пройшов День Цивільного захисту

Опубліковано: 12.10.2017, 11:30

11 жовтня в одеській ЗОШ № 111 в рамках «Тижня знань безпеки життєдіяльності»  пройшов День цивільної оборони. Окрім учнів, вчителів та керівництва  школи, на заході були присутні директора шкіл Суворівського району та керівництво територіального відділу освіти Департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

Спочатку з учнями пройшли класні години, присвячені безпеці життєдіяльності, де дітям нагадали правила пожежної безпеки, безпечної поведінки при виявлені вибухонебезпечних предметів, дії під час оголошення штормового попередження та інше. Для учнів були організовані різноманітні конкурси, вікторини та ігри для кращого закріплення матеріалу.

О 12 годині в школі пролунав сигнал тривоги. За легендою навчань в школі трапилася пожежа. Одразу ж після сигналу почалася евакуація. Кожен вчитель вивів своїх учнів, на яких були одіти захисні маски, на вулицю та вишукував на позначених місцях. Одночасно з евакуацією на територію школи вже заїжджали пожежно-рятувальні підрозділи. За легендою, пожежа трапилась на другому поверсі і на балконі залишилася одна з учениць, яка вже не могла вийти, адже шляхи евакуації були відрізани вогнем. За допомогою автоматичної дробини рятувальники піднялися на балкон та спустили дівчину, яку одразу ж передали медикам. Допомагали рятувальникам виносити з будівлі школи постраждалих члени гуртку «Школа безпеки», який існує при школі вже не перший рік.

Після того, як усі діти були построєні на вулиці, списки дітей були перевірені, постраждалими надана медична та психологічна допомога, рятувальники продемонстрували бойове розгортання з пуском води. Далі показові виступи продемонстрували юні рятівники, які гасили умовну пожежу вогнегасником, кошмою, піском та гасили з пожежного ствола. Після чого школярі прийняли участь в пожежно-рятувальній естафеті, вдягали спеціальний захисний одяг, надавали першу медичну допомогу та інше.

Взагалі навчання пройшли на високому рівні, в умовах максимально наближених до реальних. Всі учасники спрацювали оперативно та злагоджено. Доросли впоралися зі всіма задачами згідно службових обов’язків, а діти отримали корисні знання та навики. Усього в заході прийняло участь понад 1,5 тисячі дітей.

  IMG_6792.JPGIMG_6864.JPG     IMG_6906.JPGIMG_6932.JPG

 

ГУ ДСНС України в Одеській області


   
Останні новини
23 Жовтня17:31 Шановні одесити та мешканці області!
23 Жовтня16:02 м. Одеса : керівництво Головного управління взяло участь в апаратній нараді облдержадміністрації
23 Жовтня15:00 м. Роздільна: рятувальники навчали старшокласників – правил пожежної безпеки та вступу до вишів навчальних закладів ДСНС України
23 Жовтня11:41 м. Чорноморськ: у навчальних закладах тривають заходи у рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності»
23 Жовтня10:43 Ізмаїльський район: рятувальники навчали малят «Золотого ключика» правилам пожежної безпеки
22 Жовтня09:34 м. Подільськ: рятувальники проводять профілактичні заходи у школах
22 Жовтня08:23 У столиці визначено переможців Міжнародних змагань пожежно-рятувальних служб “Найсильніший пожежний-рятувальник Київ-2017”
21 Жовтня16:56 Білгород-Дністровський район: рятувальники провели профілактичні заходи зі студентами
21 Жовтня12:34 Представники ДСНС взяли участь у спеціальних командно-штабних навчаннях НАТО
21 Жовтня12:23 Перші в Україні Міжнародні змагання пожежно-рятувальних служб “Найсильніший пожежний-рятувальник Київ-2017” урочисто відкрито
20 Жовтня15:47 Одеса: рятувальники провели пізнавальну зустріч з учнями гімназії №4
20 Жовтня15:43 м. Одеса: рятувальники провели тактико-спеціальні навчання по ліквідації пожежі у висотній будівлі
20 Жовтня13:54 м. Одеса: фахівці ДСНС України прийняли участь у проведенні показового спеціального об’єктового навчання
19 Жовтня15:10 м. Одеса: рятувальники разом з представниками поліції завітали в гості до школярів
19 Жовтня12:13 Балтський район: рятувальники разом з працівниками поліції нагадали правила поведінки під час осінньо-зимового періоду
Останні новини