ГоловнаОстанні новини12 Жовтня, 2017р.
 Версія для друку

Одеса: в ЗОШ №111 пройшов День Цивільного захисту

Опубліковано: 12.10.2017, 11:30

11 жовтня в одеській ЗОШ № 111 в рамках «Тижня знань безпеки життєдіяльності»  пройшов День цивільної оборони. Окрім учнів, вчителів та керівництва  школи, на заході були присутні директора шкіл Суворівського району та керівництво територіального відділу освіти Департаменту освіти та науки Одеської міської ради.

Спочатку з учнями пройшли класні години, присвячені безпеці життєдіяльності, де дітям нагадали правила пожежної безпеки, безпечної поведінки при виявлені вибухонебезпечних предметів, дії під час оголошення штормового попередження та інше. Для учнів були організовані різноманітні конкурси, вікторини та ігри для кращого закріплення матеріалу.

О 12 годині в школі пролунав сигнал тривоги. За легендою навчань в школі трапилася пожежа. Одразу ж після сигналу почалася евакуація. Кожен вчитель вивів своїх учнів, на яких були одіти захисні маски, на вулицю та вишукував на позначених місцях. Одночасно з евакуацією на територію школи вже заїжджали пожежно-рятувальні підрозділи. За легендою, пожежа трапилась на другому поверсі і на балконі залишилася одна з учениць, яка вже не могла вийти, адже шляхи евакуації були відрізани вогнем. За допомогою автоматичної дробини рятувальники піднялися на балкон та спустили дівчину, яку одразу ж передали медикам. Допомагали рятувальникам виносити з будівлі школи постраждалих члени гуртку «Школа безпеки», який існує при школі вже не перший рік.

Після того, як усі діти були построєні на вулиці, списки дітей були перевірені, постраждалими надана медична та психологічна допомога, рятувальники продемонстрували бойове розгортання з пуском води. Далі показові виступи продемонстрували юні рятівники, які гасили умовну пожежу вогнегасником, кошмою, піском та гасили з пожежного ствола. Після чого школярі прийняли участь в пожежно-рятувальній естафеті, вдягали спеціальний захисний одяг, надавали першу медичну допомогу та інше.

Взагалі навчання пройшли на високому рівні, в умовах максимально наближених до реальних. Всі учасники спрацювали оперативно та злагоджено. Доросли впоралися зі всіма задачами згідно службових обов’язків, а діти отримали корисні знання та навики. Усього в заході прийняло участь понад 1,5 тисячі дітей.

  IMG_6792.JPGIMG_6864.JPG     IMG_6906.JPGIMG_6932.JPG

 

ГУ ДСНС України в Одеській області


   
Останні новини
12 Грудня15:12 Одеса: психологи ДСНС впроваджують принципи Міжвідомчого постійного комітету з питань психічного здоров’я та психосоціальної підтримки в умовах НС в районних державних адміністраціях
12 Грудня14:17 Ізмаїльський район: рятувальники завітали до дошкільнят
12 Грудня13:52 Піротехніки ДСНС отримали нові автомобілі та обладнання від Уряду Японії
12 Грудня10:31 Подільський район: рятувальники попередили населення про небезпеку на водоймах
11 Грудня12:32 Балтський район: рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальний захід з керівниками навчальних закладів
11 Грудня10:37 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 28 осіб та ліквідували 747 пожеж
10 Грудня13:08 Тарутинський район: рятувальники навчають молодь правилам безпеки життєдіяльності
10 Грудня11:44 Болградський район: рятувальники провели урок безпеки для дітей
8 Грудня16:54 Одеса: рятувальники прийняли участь у нараді керівників закладів освіти комунальної власності територіальної громади м. Одеси
7 Грудня15:48 Болградський район: рятувальники проводять профілактичні рейди в житловому секторі
7 Грудня15:38 Подільський район: рятувальники провели навчально-роз’яснювальні бесіди в Любомирському НВК І-ІІ ступенів
7 Грудня10:49 Ізмаїльський район: рятувальники навчали дітей діям при виникненні пожежі
6 Грудня14:37 Одеська область: психологи ДСНС та Національної гвардії України обмінялись досвідом роботи
6 Грудня14:30 Одеська область: рятувальники взяли участь в акції «16 днів проти насильства»
6 Грудня09:27 Одеса: рятувальники провели гарнізонні тактико-спеціальні навчання в національній науковій бібліотеці
Останні новини