ГоловнаОстанні новини10 Листопада, 2017р.
 Версія для друку

м. Одеса: рятувальники прийняли участь у міжнародному форумі ВІТ-2017

Опубліковано: 10.11.2017, 11:19

9 листопада у конференц-центрі «Gagarinn Hotel» в черговий раз проходила міжнародна конференція «Бізнес та інформаційні технології». У форумі прийняли участь оператори, системні техніки, провідні фахівці, експерти, керівники підрозділів у галузі сучасних інформаційних технологій з різних регіонів України. У програмі форуму відбулись виступи визнаних технічних спеціалістів у галузі захисту інформації, юридичної безпеки, телефонії, програмного забезпечення. У ході дискусії та неформальне спілкування між колегами велась розмова та обмін досвідом щодо профілактики та протидії зовнішнім кіберзагрозам. 

Від ДСНС України у заході прийняли участь фахівці апарату ДСНС України та Головних управлінь ДСНС України в Одеській, Миколаївській та Донецькій областях. «Актуальні питання протидії можливим кібератакам вимагають впровадження ефективних інженерно-технічних заходів у інформаційних системах ДСНС України та відповідної підготовки профільних фахівців» - зазначив начальник управління оповіщення, телекомунікації та інформаційних технологій департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України полковник служби цивільного захисту Владислав Кравченко. За підсумками форуму пройшов розіграш призів, за результатами якого представники ДСНС України Евген Білозерцев та Олег Дзюбан від партнерів форуму були нагороджені цінними подарунками.

 DSC_8109.JPGDSC_8094.JPG

 DSC_8132.JPGDSC_8136.JPG

Відео:

Прес-служба ГУ ДСНС України в Одеській області


   
Останні новини
21 Листопада12:12 м. Одеса: рятувальники прийняли участь в урочистому покладанні квітів з нагоди Дня Гідності та Свободи
21 Листопада10:06 На період відзначення Дня Гідності та Свободи рятувальники ДСНС переходять на посилений режим несення служби
21 Листопада10:01 Балтський район: рятувальники провели нічну тренувальну евакуацію в гуртожитку педагогічного училища
21 Листопада10:00 Одеса: психологи спільно з кадровою службою проводять заняття у школах.
20 Листопада16:19 м. Чорноморськ: рятувальники завітали до старшокласників
20 Листопада10:10 Рятувальники навчають підростаюче покоління правилам безпеки життєдіяльності
20 Листопада09:16 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 37 осіб та ліквідували 819 пожеж
18 Листопада09:28 Рятувальники закликають українців дбати про пожежну безпеку у побуті!
18 Листопада09:22 Подільський район: під час позапланових перевірок рятувальники нагадують основні правила безпеки
18 Листопада09:09 Білгород-Дністровський район: рятувальники провели позапланові перевірки Шабської об’єднаної територіальної громади.
17 Листопада09:49 м. Роздільна: рятувальники провели для малят дитячого садочка акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
17 Листопада09:38 За участю прес-служб територіальних підрозділів ДСНС у Хмельницькому проходить Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційна безпека в умовах гібридної війни»
16 Листопада10:10 Одеса: психологи ГУ ДСНС України в Одеській області спільно з Національною радою з охорони здоров’я та безпеки проводять просвітницькі уроки в школах
16 Листопада09:54 Одеса: В Українському дитячому центрі «Молода Гвардія» пройшла учбова евакуація
15 Листопада09:00 Біляївський район: рятувальники нагадали правила безпеки працівникам поліції
Останні новини