ГоловнаОстанні новини23 Грудня, 2017р.
 Версія для друку

На період відзначення Різдвяних та новорічних свят рятувальники Одещини перейшли на посилений режим несення служби

Опубліковано: 23.12.2017, 10:25

На період відзначення Різдвяних та новорічних свят підрозділи ДСНС України переведені на посилений режим несення служби та перебувають в готовності до реагування на будь-які надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру.

Проведено уточнення місць проведення масових заходів, посилено моніторинг пожежної безпеки на потенційно небезпечних об’єктах та об’єктах державного  значення, організована взаємодія з місцевими органами влади, територіальними підрозділами Національної поліції України, регіональними та місцевими службами цивільного захисту з питань забезпечення техногенної і пожежної безпеки на об'єктах, задіяних до проведення заходів із відзначення Різдвяних та новорічних свят, та на випадок спільних дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій і небезпечних подій.

В Головному управлінні ДСНС України в Одеській області перевірена готовність особового складу до проведення оперативного збору, прийняття управлінських рішень та дій на випадок виникнення надзвичайних ситуацій. «Забезпечити негайне реагування на надзвичайні події на ранніх етапах їх виникнення» - зазначив начальник Головного управління генерал-майор служби цивільного захисту Віктор Федорчак під час постановки завдань начальницькому складу.

Загалом, до 8-ї ранку 26 грудня на цілодобовому чергуванні перебуватиме понад 350 рятувальників та 85 одиниць основної пожежної і спеціальної техніки ГУ ДСНС України в Одеській області, а у разі виникнення передумов надзвичайних ситуацій передбачено оперативне посилення дій підрозділів резервними силами і засобами.

Рятувальники проводять постійну профілактичну роботу серед населення з метою роз’яснення правил пожежної безпеки і закликають мешканців неухильно виконувати вимоги безпеки життєдіяльності.

DSC_0139.JPGDSC_0134.JPG

 DSC_0005.JPGDSC_0074.JPG

Прес-служба ГУ ДСНС України в Одеській області


   
Останні новини
23 Червня10:49 м. Одеса: рятувальники продовжують проводити профілактичні рейди щодо попередження пожеж в екосистемах
22 Червня12:32 Одеська область: рятувальники провели навчальну евакуацію терапевтичного відділення лікарні
22 Червня12:24 Одеська область: рятувальники перевіряють готовність сільгосппідприємств до захисту врожаю зернових від пожеж
22 Червня12:05 Одеська область: до рятувальників завітали лідери шкільного самоуправління
21 Червня11:35 Одеська область: психологи-рятувальники вивчають соціально-психологічний клімат у підпорядкованих підрозділах
21 Червня09:54 З початку року на водоймах країни загинуло 453 особи
21 Червня09:41 Одеська область: рятувальники спільно з лісниками проводять роз’яснювальну роботу серед населення
20 Червня18:03 Одеська область: відбулись обласні змагання з пожежно-прикладного спорту
20 Червня13:49 Фахівці ДСНС проводять з громадянами роз'яснювальну роботу щодо пожежної безпеки в природних екосистемах (відео)
20 Червня08:54 Фахівці ДСНС вживають всіх заходів, аби жнива у країні пройшли без вогняних пригод
20 Червня08:35 Рятувальники застерігають — пожежа небезпечний ворог врожаю (відео)
20 Червня08:10 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
18 Червня14:30 Лави рятувальників Одещини продовжують поповнюватися молодими фахівцями
17 Червня15:45 Рятувальники Одещини стали другими на чемпіонаті України з пожежно-прикладного спорту
17 Червня09:30 Привітання з Днем медичного працівника начальника Головного управління ДСНС України в Одеській області генерал – майора служби цивільного захисту Віктора Васильовича Федорчак
Останні новини