ГоловнаОстанні новини23 Грудня, 2017р.
 Версія для друку

На період відзначення Різдвяних та новорічних свят рятувальники Одещини перейшли на посилений режим несення служби

Опубліковано: 23.12.2017, 10:25

На період відзначення Різдвяних та новорічних свят підрозділи ДСНС України переведені на посилений режим несення служби та перебувають в готовності до реагування на будь-які надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру.

Проведено уточнення місць проведення масових заходів, посилено моніторинг пожежної безпеки на потенційно небезпечних об’єктах та об’єктах державного  значення, організована взаємодія з місцевими органами влади, територіальними підрозділами Національної поліції України, регіональними та місцевими службами цивільного захисту з питань забезпечення техногенної і пожежної безпеки на об'єктах, задіяних до проведення заходів із відзначення Різдвяних та новорічних свят, та на випадок спільних дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій і небезпечних подій.

В Головному управлінні ДСНС України в Одеській області перевірена готовність особового складу до проведення оперативного збору, прийняття управлінських рішень та дій на випадок виникнення надзвичайних ситуацій. «Забезпечити негайне реагування на надзвичайні події на ранніх етапах їх виникнення» - зазначив начальник Головного управління генерал-майор служби цивільного захисту Віктор Федорчак під час постановки завдань начальницькому складу.

Загалом, до 8-ї ранку 26 грудня на цілодобовому чергуванні перебуватиме понад 350 рятувальників та 85 одиниць основної пожежної і спеціальної техніки ГУ ДСНС України в Одеській області, а у разі виникнення передумов надзвичайних ситуацій передбачено оперативне посилення дій підрозділів резервними силами і засобами.

Рятувальники проводять постійну профілактичну роботу серед населення з метою роз’яснення правил пожежної безпеки і закликають мешканців неухильно виконувати вимоги безпеки життєдіяльності.

DSC_0139.JPGDSC_0134.JPG

 DSC_0005.JPGDSC_0074.JPG

Прес-служба ГУ ДСНС України в Одеській області


   
Останні новини
16 Січня12:50 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов на території Одеської області та м. Одеси 18 січня (Відео)
16 Січня12:46 Застереження про погодні умови на 16 січня
16 Січня10:57 м. Білгород-Дністровський: рятувальники проводять роз’яснювальну роботу серед мешканців міста
16 Січня10:11 Рятувальники закликають громадян не виходити на тонку кригу!
16 Січня09:33 Фахівці ДСНС нагадують громадянам правила пожежної безпеки у побуті
14 Січня08:06 Рятувальники звертаються до батьків з проханням дбати про безпеку своїх дітей
13 Січня15:50 УВАГА! Робота багатоканального телефонного зв'язку ліній «101» відновлена
13 Січня10:31 Прем'єр-міністр України відвідав пункт надання допомоги населенню на контрольно-пропускному пункті в’їзду-виїзду "Гнутове"
13 Січня08:50 “Правильна робота координаційних органів дозволяє своєчасно вживати заходів адекватних рівню загроз, які перед нами виникають”, - Микола Чечоткін
13 Січня07:13 УВАГА! У зв’язку із технічної несправністю міні АТС працює 2 лінії «101».
12 Січня08:01 Служба порятунку закликає українців дотримуватись правил пожежної безпеки у побуті!
12 Січня08:00 Рятувальники звертаються до батьків з проханням дбати про безпеку своїх дітей (ВІДЕО)
11 Січня12:52 м. Білгород-Дністровськ: рятувальники провели профілактичну роботу на території міні-ринку
10 Січня08:00 м. Чорноморськ: рятувальники провели профілактичний рейд щодо безпеки у зимовий період
10 Січня07:50 Рятувальники Одещини гідно виконали завдання щодо забезпечення пожежної і техногенної безпеки у святкові дні
Останні новини