ГоловнаОстанні новини23 Грудня, 2017р.
 Версія для друку

На період відзначення Різдвяних та новорічних свят рятувальники Одещини перейшли на посилений режим несення служби

Опубліковано: 23.12.2017, 10:25

На період відзначення Різдвяних та новорічних свят підрозділи ДСНС України переведені на посилений режим несення служби та перебувають в готовності до реагування на будь-які надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру.

Проведено уточнення місць проведення масових заходів, посилено моніторинг пожежної безпеки на потенційно небезпечних об’єктах та об’єктах державного  значення, організована взаємодія з місцевими органами влади, територіальними підрозділами Національної поліції України, регіональними та місцевими службами цивільного захисту з питань забезпечення техногенної і пожежної безпеки на об'єктах, задіяних до проведення заходів із відзначення Різдвяних та новорічних свят, та на випадок спільних дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій і небезпечних подій.

В Головному управлінні ДСНС України в Одеській області перевірена готовність особового складу до проведення оперативного збору, прийняття управлінських рішень та дій на випадок виникнення надзвичайних ситуацій. «Забезпечити негайне реагування на надзвичайні події на ранніх етапах їх виникнення» - зазначив начальник Головного управління генерал-майор служби цивільного захисту Віктор Федорчак під час постановки завдань начальницькому складу.

Загалом, до 8-ї ранку 26 грудня на цілодобовому чергуванні перебуватиме понад 350 рятувальників та 85 одиниць основної пожежної і спеціальної техніки ГУ ДСНС України в Одеській області, а у разі виникнення передумов надзвичайних ситуацій передбачено оперативне посилення дій підрозділів резервними силами і засобами.

Рятувальники проводять постійну профілактичну роботу серед населення з метою роз’яснення правил пожежної безпеки і закликають мешканців неухильно виконувати вимоги безпеки життєдіяльності.

DSC_0139.JPGDSC_0134.JPG

 DSC_0005.JPGDSC_0074.JPG

Прес-служба ГУ ДСНС України в Одеській області


   
Останні новини
17 Березня08:00 Увага! Попередження про погіршення погодних умов в Україні
16 Березня12:30 Автопарк рятувальників Одещини поповнився новою пожежною та спеціальною аварійно-рятувальною технікою (відео)
16 Березня07:45 Шановні декларанти!
15 Березня17:53 В ДСНС відбулася селекторна нарада у режимі відеоконференції із представниками територіальних прес-служб відомства
15 Березня15:15 Одеса: рятувальники провели протипожежну бесіду з багатодітними сім’ями (відео)
14 Березня16:33 Кілійський район: рятувальники провели профорієнтаційну роботу серед учнів - випускників навчальних закладів
14 Березня15:06 м. Одеса: психологи Головного управління ДСНС України в Одеській області завітали до школярів
13 Березня18:20 м. Одеса: рятувальники звернулись до власників автотранспорту щодо сприяння роботі екстрених служб (відео)
13 Березня08:25 Попередження про підйоми рівнів води на водоймах країни
13 Березня08:00 Рятувальники готові до реагування на надзвичайні події у період весняного водопілля
12 Березня11:46 м.Подільськ: рятувальники проводять профілактичні рейди з громадянами
12 Березня08:09 Рятувальники надають допомогу населенню у подоланні наслідків підтоплення
10 Березня11:39 Попередження про підйоми рівнів води на водоймах країни
10 Березня08:40 Увага! Попередження про туман та ожеледицю
9 Березня10:00 ДСНС активно долучається до виконання резолюції Ради безпеки ООН “Жінки. Мир. Безпека”
Останні новини