ГоловнаОстанні новини28 Грудня, 2017р.
 Версія для друку

м. Одеса: психологи провели новорічний тренінг у ліцеї “Приморський”

Опубліковано: 28.12.2017, 12:47

Останнє 14-те практичне заняття у 2017 році, в рамках соціального проекту «Пожежна безпека в школах» психологи ГУ ДСНС України в Одеській області провели в ліцеї «Приморський» м. Одеса. Учні  8 класу зустріли психологів-рятувальники по новорічному та одразу включились в проведення навчального тренінгу за темою: «Перша психологічна допомога при надзвичайній ситуації». Діти дізналися, як діяти під час виникнення різних надзвичайних ситуацій, можливі реакції людей, а зокрема дітей при НС. За допомогою інтерактивної гри вивчили що робити та як надавати допомогу при основних стресових реакціях. Навчилися правильно покидати зону пожежі та правилам виклику рятувальників. Далі фахівці ДСНС провели практичні заняття у вигляді гри «Потерпілий – диспетчер», з метою закріплення теорії. Варто зазначити, що психологи надали учням школи не лише необхідні знання, які допоможуть врятуватися у надзвичайній ситуації, але й методи психологічної саморегуляції після надзвичайної ситуації. Діти були активними та дуже зацікавленими, а по завершенню заходу запросили психологів прийти до них ще раз.

“В нашому ліцеї з учнями відпрацьовуються всі аспекти запобігання та ліквідації пожеж. Тому ми запросили психологів ДСНС, щоб навчити дітей основам  самодопомоги та допомоги оточуючим у разі надзвичайної ситуації” - сказала директор ліцею “Приморський”, заслужений вчитель України Переступняк Алла Василівна.

Дане заняття-тренінг завершує етап співпраці  ГУ ДСНС України в Одеській області та Національної ради з охорони здоров’я та безпеки в рамках соціального проекту «Пожежна безпека в школах» у 2017 році.

Наша громадська організація спільно з ГУ ДСНС України в Одеській області проводить навчання всіх небайдужих та бажаючих допомогти собі та оточуючим основним правила пожежної безпеки та дій при виникненні надзвичайних ситуацій. Така співпраця є оригінальною та немаючої аналогів в Україні, власне за це я хочу глибоко подякувати усьому керівництву ДСНС Одещини» - прокоментував  керівник Національної ради з охорони здоров’я та безпеки Карпенко Микита Ігорович.

“Спільний проект співпраці ГУ ДСНС України в Одеській області та Національної ради з охорони здоров’я спрямований не лише на протипожежну підготовку, але й на стресові реакції які можуть проявлятися під час чи після надзвичайних ситуацій. Знаючи їх, школярі знатимуть правильні дії щоб боротися з ними та зможуть покликати людей які їм допоможуть. Особливо актуальні дані заняття у новорічний період, адже діти зможуть поділитися отриманими знаннями з батьками, родичами та друзями, а чим більше поширюватимуться  знання серед людей тим менше у нас буде надзвичайних ситуацій у 2018 році”- підкреслила полковник служби цивільного захисту Грінько Майя Михайлівна, начальник відділу соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення центру забезпечення діяльності ГУ ДСНС України в Одеській області.

 DSC_0074.JPGDSC_0085.JPG

DSC_0086.JPGDSC_0094.JPG

DSC_0106.JPGDSC_0118.JPG

Відео:

Прес-служба ГУ ДСНС України в Одеській області


   
Останні новини
16 Січня12:50 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов на території Одеської області та м. Одеси 18 січня (Відео)
16 Січня12:46 Застереження про погодні умови на 16 січня
16 Січня10:57 м. Білгород-Дністровський: рятувальники проводять роз’яснювальну роботу серед мешканців міста
16 Січня10:11 Рятувальники закликають громадян не виходити на тонку кригу!
16 Січня09:33 Фахівці ДСНС нагадують громадянам правила пожежної безпеки у побуті
14 Січня08:06 Рятувальники звертаються до батьків з проханням дбати про безпеку своїх дітей
13 Січня15:50 УВАГА! Робота багатоканального телефонного зв'язку ліній «101» відновлена
13 Січня10:31 Прем'єр-міністр України відвідав пункт надання допомоги населенню на контрольно-пропускному пункті в’їзду-виїзду "Гнутове"
13 Січня08:50 “Правильна робота координаційних органів дозволяє своєчасно вживати заходів адекватних рівню загроз, які перед нами виникають”, - Микола Чечоткін
13 Січня07:13 УВАГА! У зв’язку із технічної несправністю міні АТС працює 2 лінії «101».
12 Січня08:01 Служба порятунку закликає українців дотримуватись правил пожежної безпеки у побуті!
12 Січня08:00 Рятувальники звертаються до батьків з проханням дбати про безпеку своїх дітей (ВІДЕО)
11 Січня12:52 м. Білгород-Дністровськ: рятувальники провели профілактичну роботу на території міні-ринку
10 Січня08:00 м. Чорноморськ: рятувальники провели профілактичний рейд щодо безпеки у зимовий період
10 Січня07:50 Рятувальники Одещини гідно виконали завдання щодо забезпечення пожежної і техногенної безпеки у святкові дні
Останні новини