ГоловнаОстанні новини28 Грудня, 2017р.
 Версія для друку

м. Одеса: психологи провели новорічний тренінг у ліцеї “Приморський”

Опубліковано: 28.12.2017, 12:47

Останнє 14-те практичне заняття у 2017 році, в рамках соціального проекту «Пожежна безпека в школах» психологи ГУ ДСНС України в Одеській області провели в ліцеї «Приморський» м. Одеса. Учні  8 класу зустріли психологів-рятувальники по новорічному та одразу включились в проведення навчального тренінгу за темою: «Перша психологічна допомога при надзвичайній ситуації». Діти дізналися, як діяти під час виникнення різних надзвичайних ситуацій, можливі реакції людей, а зокрема дітей при НС. За допомогою інтерактивної гри вивчили що робити та як надавати допомогу при основних стресових реакціях. Навчилися правильно покидати зону пожежі та правилам виклику рятувальників. Далі фахівці ДСНС провели практичні заняття у вигляді гри «Потерпілий – диспетчер», з метою закріплення теорії. Варто зазначити, що психологи надали учням школи не лише необхідні знання, які допоможуть врятуватися у надзвичайній ситуації, але й методи психологічної саморегуляції після надзвичайної ситуації. Діти були активними та дуже зацікавленими, а по завершенню заходу запросили психологів прийти до них ще раз.

“В нашому ліцеї з учнями відпрацьовуються всі аспекти запобігання та ліквідації пожеж. Тому ми запросили психологів ДСНС, щоб навчити дітей основам  самодопомоги та допомоги оточуючим у разі надзвичайної ситуації” - сказала директор ліцею “Приморський”, заслужений вчитель України Переступняк Алла Василівна.

Дане заняття-тренінг завершує етап співпраці  ГУ ДСНС України в Одеській області та Національної ради з охорони здоров’я та безпеки в рамках соціального проекту «Пожежна безпека в школах» у 2017 році.

Наша громадська організація спільно з ГУ ДСНС України в Одеській області проводить навчання всіх небайдужих та бажаючих допомогти собі та оточуючим основним правила пожежної безпеки та дій при виникненні надзвичайних ситуацій. Така співпраця є оригінальною та немаючої аналогів в Україні, власне за це я хочу глибоко подякувати усьому керівництву ДСНС Одещини» - прокоментував  керівник Національної ради з охорони здоров’я та безпеки Карпенко Микита Ігорович.

“Спільний проект співпраці ГУ ДСНС України в Одеській області та Національної ради з охорони здоров’я спрямований не лише на протипожежну підготовку, але й на стресові реакції які можуть проявлятися під час чи після надзвичайних ситуацій. Знаючи їх, школярі знатимуть правильні дії щоб боротися з ними та зможуть покликати людей які їм допоможуть. Особливо актуальні дані заняття у новорічний період, адже діти зможуть поділитися отриманими знаннями з батьками, родичами та друзями, а чим більше поширюватимуться  знання серед людей тим менше у нас буде надзвичайних ситуацій у 2018 році”- підкреслила полковник служби цивільного захисту Грінько Майя Михайлівна, начальник відділу соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення центру забезпечення діяльності ГУ ДСНС України в Одеській області.

 DSC_0074.JPGDSC_0085.JPG

DSC_0086.JPGDSC_0094.JPG

DSC_0106.JPGDSC_0118.JPG

Відео:

Прес-служба ГУ ДСНС України в Одеській області


   
Останні новини
15 Грудня08:20 Одеська область: рятувальники проводять навчання напередодні новорічних та різдвяних свят
15 Грудня07:30 м. Одеса: рятувальники вшанували героїв-ліквідаторів Чорнобильської катастрофи
14 Грудня16:29 Пожежна безпека висотних житлових будинків
14 Грудня14:19 Кодимський район: рятувальники виступили на тему дотримання правил пожежної безпеки в соццентрі
14 Грудня09:35 Звернення начальника ГУ ДСНС України в Одеській області до ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
14 Грудня09:34 Звернення Голови ДСНС України до ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
14 Грудня09:01 На Київщині завершилися масштабні тактико-спеціальні навчання підрозділів системи МВС України
14 Грудня08:55 Одеська область: проведені заходи у рамках Всеукраїнського Тижня права
14 Грудня07:15 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов в Україні (ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ станом на 7 годину 14 грудня)
14 Грудня07:00 м. Подільськ: рятувальники навчають молодь правилам безпеки
13 Грудня19:22 м. Одеса: ветерани рятувальної справи заохочені керівництвом області з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС
13 Грудня14:48 Подільській район: рятувальники надали допомогу по вилученню вантажного автомобілю з кювету
13 Грудня10:54 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов в Україні (ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ станом на 09 годину 13 грудня)
13 Грудня09:13 На Київщині тривають масштабні тактико-спеціальні навчання підрозділів системи МВС України
13 Грудня08:48 Лиманський район: рятувальники навчають школярів правилам безпечної поведінки взимку
Останні новини