ГоловнаОстанні новини28 Грудня, 2017р.
 Версія для друку

м. Одеса: психологи провели новорічний тренінг у ліцеї “Приморський”

Опубліковано: 28.12.2017, 12:47

Останнє 14-те практичне заняття у 2017 році, в рамках соціального проекту «Пожежна безпека в школах» психологи ГУ ДСНС України в Одеській області провели в ліцеї «Приморський» м. Одеса. Учні  8 класу зустріли психологів-рятувальники по новорічному та одразу включились в проведення навчального тренінгу за темою: «Перша психологічна допомога при надзвичайній ситуації». Діти дізналися, як діяти під час виникнення різних надзвичайних ситуацій, можливі реакції людей, а зокрема дітей при НС. За допомогою інтерактивної гри вивчили що робити та як надавати допомогу при основних стресових реакціях. Навчилися правильно покидати зону пожежі та правилам виклику рятувальників. Далі фахівці ДСНС провели практичні заняття у вигляді гри «Потерпілий – диспетчер», з метою закріплення теорії. Варто зазначити, що психологи надали учням школи не лише необхідні знання, які допоможуть врятуватися у надзвичайній ситуації, але й методи психологічної саморегуляції після надзвичайної ситуації. Діти були активними та дуже зацікавленими, а по завершенню заходу запросили психологів прийти до них ще раз.

“В нашому ліцеї з учнями відпрацьовуються всі аспекти запобігання та ліквідації пожеж. Тому ми запросили психологів ДСНС, щоб навчити дітей основам  самодопомоги та допомоги оточуючим у разі надзвичайної ситуації” - сказала директор ліцею “Приморський”, заслужений вчитель України Переступняк Алла Василівна.

Дане заняття-тренінг завершує етап співпраці  ГУ ДСНС України в Одеській області та Національної ради з охорони здоров’я та безпеки в рамках соціального проекту «Пожежна безпека в школах» у 2017 році.

Наша громадська організація спільно з ГУ ДСНС України в Одеській області проводить навчання всіх небайдужих та бажаючих допомогти собі та оточуючим основним правила пожежної безпеки та дій при виникненні надзвичайних ситуацій. Така співпраця є оригінальною та немаючої аналогів в Україні, власне за це я хочу глибоко подякувати усьому керівництву ДСНС Одещини» - прокоментував  керівник Національної ради з охорони здоров’я та безпеки Карпенко Микита Ігорович.

“Спільний проект співпраці ГУ ДСНС України в Одеській області та Національної ради з охорони здоров’я спрямований не лише на протипожежну підготовку, але й на стресові реакції які можуть проявлятися під час чи після надзвичайних ситуацій. Знаючи їх, школярі знатимуть правильні дії щоб боротися з ними та зможуть покликати людей які їм допоможуть. Особливо актуальні дані заняття у новорічний період, адже діти зможуть поділитися отриманими знаннями з батьками, родичами та друзями, а чим більше поширюватимуться  знання серед людей тим менше у нас буде надзвичайних ситуацій у 2018 році”- підкреслила полковник служби цивільного захисту Грінько Майя Михайлівна, начальник відділу соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення центру забезпечення діяльності ГУ ДСНС України в Одеській області.

 DSC_0074.JPGDSC_0085.JPG

DSC_0086.JPGDSC_0094.JPG

DSC_0106.JPGDSC_0118.JPG

Відео:

Прес-служба ГУ ДСНС України в Одеській області


   
Останні новини
23 Червня10:49 м. Одеса: рятувальники продовжують проводити профілактичні рейди щодо попередження пожеж в екосистемах
22 Червня12:32 Одеська область: рятувальники провели навчальну евакуацію терапевтичного відділення лікарні
22 Червня12:24 Одеська область: рятувальники перевіряють готовність сільгосппідприємств до захисту врожаю зернових від пожеж
22 Червня12:05 Одеська область: до рятувальників завітали лідери шкільного самоуправління
21 Червня11:35 Одеська область: психологи-рятувальники вивчають соціально-психологічний клімат у підпорядкованих підрозділах
21 Червня09:54 З початку року на водоймах країни загинуло 453 особи
21 Червня09:41 Одеська область: рятувальники спільно з лісниками проводять роз’яснювальну роботу серед населення
20 Червня18:03 Одеська область: відбулись обласні змагання з пожежно-прикладного спорту
20 Червня13:49 Фахівці ДСНС проводять з громадянами роз'яснювальну роботу щодо пожежної безпеки в природних екосистемах (відео)
20 Червня08:54 Фахівці ДСНС вживають всіх заходів, аби жнива у країні пройшли без вогняних пригод
20 Червня08:35 Рятувальники застерігають — пожежа небезпечний ворог врожаю (відео)
20 Червня08:10 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
18 Червня14:30 Лави рятувальників Одещини продовжують поповнюватися молодими фахівцями
17 Червня15:45 Рятувальники Одещини стали другими на чемпіонаті України з пожежно-прикладного спорту
17 Червня09:30 Привітання з Днем медичного працівника начальника Головного управління ДСНС України в Одеській області генерал – майора служби цивільного захисту Віктора Васильовича Федорчак
Останні новини