ГоловнаОстанні новини14 Лютого, 2018р.
 Версія для друку

Одеса: психологи ДСНС прийняли участь, в якості журі, у конкурсі на визначення кращого психолога Національної гвардії України.

Опубліковано: 14.02.2018, 16:18

До Державної служби України з надзвичайних ситуацій надійшов лист від Головного управління Національної гвардії України, щодо залучення представників психологічної служби ДСНС України  для участі, в якості журі, у першому етапі конкурсу на визначення кращого психолога Національної гвардії України у територіальних управліннях.

13-14 лютого 1 етап конкурсу пройшов у м. Одеса на базі військової частині Національної гвардії України. За першість Південного оперативно-територіального округу  змагалися 10 офіцерів-психологів із Одеської, Запорізької, Миколаївської та Херсонської областей.

Оцінювало конкурсантів досвідчене журі, до складу якого спільно з представниками Національної гвардії України, Південного територіального управління НГУ, Військово-морських сил ЗСУ, ввійшла психолог відділу соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення Головного управління ДСНС України в Одеській області Ольга Деменнікова. Також, у складі журі були міжнародний тренер з НЛП та військовий капелан.

 «Службі психологічного забезпечення Національної гвардії України в цьому році виповнився лишe рік. Психологи, що проходять службу в Нацгвардії були відібрані шляхом жорсткого конкурсу, чим вони одразу ж заявили про свої наміри працювати на результат. Тому сьогодні командування Національної гвардії вирішило перевірити професійний рівень психологів, яких навичок вони набули, чому навчились», - зазначив голова журі представник Головного управління НГУ Сергій Капітонов. 

Конкурс складався із трьох модулів: презентація власних професійних досягнень за минулий рік, демонстрація рівня знань щодо вимог нормативно-правових документів психологічного забезпечення та вміння вирішувати практичні завдання за різними напрямками психологічного забезпечення, які можуть виникати у військовослужбовців під час виконання службово-бойових завдань. 

 «Під час проведення конкурсу ми дізнали багато корисного із роботи психологів Національної гвардії України та поділилися своїм практичним досвідом надання психологічної допомоги особовому складу ДСНС та населенню, яке  постраждало у надзвичайних ситуаціях», - сказала психолог відділу соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення Головного управління ДСНС України в Одеській області Ольга Деменнікова.

1.jpg 3.jpg
2.jpg 4.jpg

прес-служба ГУ ДСНС України в Одеській області


   
Останні новини
15 Жовтня09:56 Роздільнянський район: рятувальники провели для малят дитячого садочка №4 «Ромашка» акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
15 Жовтня09:44 Білгород-Дністровські рятувальники взяли участь у заходах до Дня захисника України
15 Жовтня08:10 Увага! Попередження про пожежну небезпеку на території України
14 Жовтня13:01 Керівництво Головного управління взяло участь в урочистих заходах до Дня захисника України
14 Жовтня08:55 Привітання начальника Головного управління ДСНС України в Одеській області з Днем захисника України!
14 Жовтня08:50 Шановні колеги! Дорогі ветерани! Вітаю вас із Днем захисника України.
14 Жовтня07:00 м. Одеса: рятувальники показали мешканцям сучасні зразки техніки і обладнання
13 Жовтня10:25 м. Южне: рятувальники прийняли участь у проведенні тижня знань з безпеки життєдіяльності
13 Жовтня08:45 У період відзначення Дня захисника України близько 7 тисяч рятувальників та понад 2 тисячі одиниць техніки ДСНС перейшли на посилений режим несення служби
12 Жовтня14:31 Рятувальники застерігають про дотримання правил безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів
12 Жовтня13:38 В ДСНС обговорили питання стану розмінування територій України, забруднених вибухонебезпечними предметами
12 Жовтня13:30 Керівники установ та відомств у режимі відеоконференції прийняли участь у засіданні Державної комісії з питань ТЕБ та НС
11 Жовтня18:16 м. Одеса: психологи навчають дітей поведінці в екстремальних умовах
11 Жовтня09:26 Одеські рятувальники взяли участь у профорієнтаційному заході «Гартуємо волю та міць»
10 Жовтня19:38 «На Чернігівщині вдалося забезпечити головне — не допустити людських жертв», - Володимир Гройсман
Останні новини