ГоловнаОстанні новини14 Лютого, 2018р.
 Версія для друку

Одеса: психологи ДСНС прийняли участь, в якості журі, у конкурсі на визначення кращого психолога Національної гвардії України.

Опубліковано: 14.02.2018, 16:18

До Державної служби України з надзвичайних ситуацій надійшов лист від Головного управління Національної гвардії України, щодо залучення представників психологічної служби ДСНС України  для участі, в якості журі, у першому етапі конкурсу на визначення кращого психолога Національної гвардії України у територіальних управліннях.

13-14 лютого 1 етап конкурсу пройшов у м. Одеса на базі військової частині Національної гвардії України. За першість Південного оперативно-територіального округу  змагалися 10 офіцерів-психологів із Одеської, Запорізької, Миколаївської та Херсонської областей.

Оцінювало конкурсантів досвідчене журі, до складу якого спільно з представниками Національної гвардії України, Південного територіального управління НГУ, Військово-морських сил ЗСУ, ввійшла психолог відділу соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення Головного управління ДСНС України в Одеській області Ольга Деменнікова. Також, у складі журі були міжнародний тренер з НЛП та військовий капелан.

 «Службі психологічного забезпечення Національної гвардії України в цьому році виповнився лишe рік. Психологи, що проходять службу в Нацгвардії були відібрані шляхом жорсткого конкурсу, чим вони одразу ж заявили про свої наміри працювати на результат. Тому сьогодні командування Національної гвардії вирішило перевірити професійний рівень психологів, яких навичок вони набули, чому навчились», - зазначив голова журі представник Головного управління НГУ Сергій Капітонов. 

Конкурс складався із трьох модулів: презентація власних професійних досягнень за минулий рік, демонстрація рівня знань щодо вимог нормативно-правових документів психологічного забезпечення та вміння вирішувати практичні завдання за різними напрямками психологічного забезпечення, які можуть виникати у військовослужбовців під час виконання службово-бойових завдань. 

 «Під час проведення конкурсу ми дізнали багато корисного із роботи психологів Національної гвардії України та поділилися своїм практичним досвідом надання психологічної допомоги особовому складу ДСНС та населенню, яке  постраждало у надзвичайних ситуаціях», - сказала психолог відділу соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення Головного управління ДСНС України в Одеській області Ольга Деменнікова.

1.jpg 3.jpg
2.jpg 4.jpg

прес-служба ГУ ДСНС України в Одеській області


   
Останні новини
23 Травня17:53 Одеська область: рятувальники удосконалювали навички дій при виникненні дорожньо-транспортних пригод
23 Травня17:23 м. Одеса: рятувальники прийняли участь у позачерговому засіданні комісії ТЕБ та НС
22 Травня15:45 м. Одеса: музей історії пожежної охорони відвідали школярі
22 Травня14:35 До завершення фіналу Ліги Чемпіонів підрозділи ДСНС переведені на посилений режим несення служби
22 Травня11:51 м. Одеса: на екскурсію до пожежно-рятувальної частини завітали школярі
22 Травня09:10 Рятувальники застерігають про небезпеку пожеж в природних екосистемах (відео)
22 Травня09:05 Шановні громадяни!
19 Травня14:12 м. Одеса: рятувальники приймають участь у заходах присвячених «Дню Європи в Україні»
19 Травня12:36 Всеукраїнські змагання “Найсильніший пожежний-рятувальник Дніпро-2018” урочисто відкрито
19 Травня12:14 Кілійський район: рятувальники навчали ліцеїстів алгоритму дій при пожежі
18 Травня15:00 м. Одеса: рятувальники прийняли участь у проведенні протипожежного тренування на об’єкті енергетики (відео)
18 Травня11:05 м. Одеса: відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю ДЮП (відео)
17 Травня08:31 Увага! Попередження про грози та шквали в Україні
16 Травня16:14 м. Одеса: рятувальники провели громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.» (відео)
16 Травня12:58 Одеська область: рятувальники провели тактико-спеціальне показове навчання на об’єкті з масовим перебуванням людей (відео)
Останні новини