ГоловнаОстанні новини14 Лютого, 2018р.
 Версія для друку

Одеса: психологи ДСНС прийняли участь, в якості журі, у конкурсі на визначення кращого психолога Національної гвардії України.

Опубліковано: 14.02.2018, 16:18

До Державної служби України з надзвичайних ситуацій надійшов лист від Головного управління Національної гвардії України, щодо залучення представників психологічної служби ДСНС України  для участі, в якості журі, у першому етапі конкурсу на визначення кращого психолога Національної гвардії України у територіальних управліннях.

13-14 лютого 1 етап конкурсу пройшов у м. Одеса на базі військової частині Національної гвардії України. За першість Південного оперативно-територіального округу  змагалися 10 офіцерів-психологів із Одеської, Запорізької, Миколаївської та Херсонської областей.

Оцінювало конкурсантів досвідчене журі, до складу якого спільно з представниками Національної гвардії України, Південного територіального управління НГУ, Військово-морських сил ЗСУ, ввійшла психолог відділу соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення Головного управління ДСНС України в Одеській області Ольга Деменнікова. Також, у складі журі були міжнародний тренер з НЛП та військовий капелан.

 «Службі психологічного забезпечення Національної гвардії України в цьому році виповнився лишe рік. Психологи, що проходять службу в Нацгвардії були відібрані шляхом жорсткого конкурсу, чим вони одразу ж заявили про свої наміри працювати на результат. Тому сьогодні командування Національної гвардії вирішило перевірити професійний рівень психологів, яких навичок вони набули, чому навчились», - зазначив голова журі представник Головного управління НГУ Сергій Капітонов. 

Конкурс складався із трьох модулів: презентація власних професійних досягнень за минулий рік, демонстрація рівня знань щодо вимог нормативно-правових документів психологічного забезпечення та вміння вирішувати практичні завдання за різними напрямками психологічного забезпечення, які можуть виникати у військовослужбовців під час виконання службово-бойових завдань. 

 «Під час проведення конкурсу ми дізнали багато корисного із роботи психологів Національної гвардії України та поділилися своїм практичним досвідом надання психологічної допомоги особовому складу ДСНС та населенню, яке  постраждало у надзвичайних ситуаціях», - сказала психолог відділу соціально-гуманітарної роботи та психологічного забезпечення Головного управління ДСНС України в Одеській області Ольга Деменнікова.

1.jpg 3.jpg
2.jpg 4.jpg

прес-служба ГУ ДСНС України в Одеській області


   
Останні новини
24 Лютого12:16 Увага! Попередження про опади у вигляді снігу на території України
24 Лютого12:07 В ДСНС України відбулася зустріч із представниками Лісової Служби США
23 Лютого15:21 Подільський район: рятувальники провели навчання з питань пожежної безпеки з працівниками Липецького НВК №1 «ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ»
23 Лютого14:04 Фахівці ДСНС Одеси провели комплексне заняття у приватній гімназії “Мрія”
23 Лютого11:46 м. Одеса: проведений водний етап міських змагань «Школа безпеки» (відео)
23 Лютого11:09 Подільський район: рятувальники проводять профілактичні рейди з громадянами
23 Лютого10:16 Чорноморськ: рятувальники проводять серед школярів профорієнтаційну роботу
23 Лютого09:13 Психологи-рятувальники провели лекцію-тренінг для співробітників ГУ ДСНС України в Одеській області
23 Лютого09:02 Увага! Попередження про сильне похолодання в Україні!
22 Лютого11:51 Регулярні навчання та тренування підсилюють готовність українських рятувальників до дій за призначенням (ВІДЕО)
22 Лютого11:23 Одеса: психологи-рятувальники відвідали ЗОШ №27
22 Лютого10:21 Іванівський район: проведено колегію, щодо підбиття підсумків роботи системи цивільного захисту на території району
21 Лютого17:11 м. Чорноморськ: рятувальники прийняли участь у цільовій профілактичній акції «Сім’я»
21 Лютого15:01 Лиманський район: керівники району відзначили сумлінну працю рятувальників
21 Лютого09:59 м. Чорноморськ: рятувальники провели навчання в готелі
Останні новини