ГоловнаОстанні новини1 Березня, 2018р.
 Версія для друку

м. Южне: підведено підсумки роботи за 2017 рік

Опубліковано: 01.03.2018, 10:52

28 лютого в актовій залі Южненського МС відбулася нарада з підбиття підсумків діяльності в сфері цивільного захисту та підведення підсумків роботи Южненської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту за 2017 рік та визначення завдань на 2018 рік.  

У вступній промові заступник голови Южненської міської ради Дмитро Любівий зазначив, що визначені завдання у сфері захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, подій техногенного і природного характеру на 2017 рік виконані. Відзначив високі показники діяльності та сумлінне і відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків працівників служб цивільного захисту.

На підсумковій нараді виступав начальник управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в Одеській області полковник служби цивільного захисту Кучер С.В.. Він довів інформацію про забезпечення територіальним органом Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області  реалізації державної політики у сферах цивільного захисту, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, рятувальної справи, гасіння пожеж, пожежної та техногенної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб. Зауважено на тому, що  Южненський міський сектор за підсумками роботи у 2017 році посів четверте місце у рейтингу підрозділів Одеської області.

Про підсумки роботи в сфері цивільного захисту виступив  начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій виконавчого комітету  Южненської міської ради Ферябов В.В.. Ним  було доведено звіт щодо виконання завдань Южненської міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки та реагування на надзвичайні ситуації.

Т.в.о. начальника Южненського міського сектору ГУ ДСНС України в Одеській області майором служби цивільного захисту Пацьорою В.І. доведено звіт за підсумками роботи підрозділу у 2017 році згідно основних напрямків оперативно-службової діяльності та матеріально-технічного забезпечення пожежно-рятувального підрозділу.

В урочистій обстановці до заохочення подякою Южненським МС за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм у виконанні бойових завдань представлені кращі працівники 39 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України в Одеській області.

 

                                                                                                                                                                                                                               ГУ ДСНС України в Одеській області


   
Останні новини
23 Червня10:49 м. Одеса: рятувальники продовжують проводити профілактичні рейди щодо попередження пожеж в екосистемах
22 Червня12:32 Одеська область: рятувальники провели навчальну евакуацію терапевтичного відділення лікарні
22 Червня12:24 Одеська область: рятувальники перевіряють готовність сільгосппідприємств до захисту врожаю зернових від пожеж
22 Червня12:05 Одеська область: до рятувальників завітали лідери шкільного самоуправління
21 Червня11:35 Одеська область: психологи-рятувальники вивчають соціально-психологічний клімат у підпорядкованих підрозділах
21 Червня09:54 З початку року на водоймах країни загинуло 453 особи
21 Червня09:41 Одеська область: рятувальники спільно з лісниками проводять роз’яснювальну роботу серед населення
20 Червня18:03 Одеська область: відбулись обласні змагання з пожежно-прикладного спорту
20 Червня13:49 Фахівці ДСНС проводять з громадянами роз'яснювальну роботу щодо пожежної безпеки в природних екосистемах (відео)
20 Червня08:54 Фахівці ДСНС вживають всіх заходів, аби жнива у країні пройшли без вогняних пригод
20 Червня08:35 Рятувальники застерігають — пожежа небезпечний ворог врожаю (відео)
20 Червня08:10 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
18 Червня14:30 Лави рятувальників Одещини продовжують поповнюватися молодими фахівцями
17 Червня15:45 Рятувальники Одещини стали другими на чемпіонаті України з пожежно-прикладного спорту
17 Червня09:30 Привітання з Днем медичного працівника начальника Головного управління ДСНС України в Одеській області генерал – майора служби цивільного захисту Віктора Васильовича Федорчак
Останні новини