ГоловнаОстанні новини1 Березня, 2018р.
 Версія для друку

м. Южне: підведено підсумки роботи за 2017 рік

Опубліковано: 01.03.2018, 10:52

28 лютого в актовій залі Южненського МС відбулася нарада з підбиття підсумків діяльності в сфері цивільного захисту та підведення підсумків роботи Южненської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту за 2017 рік та визначення завдань на 2018 рік.  

У вступній промові заступник голови Южненської міської ради Дмитро Любівий зазначив, що визначені завдання у сфері захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, подій техногенного і природного характеру на 2017 рік виконані. Відзначив високі показники діяльності та сумлінне і відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків працівників служб цивільного захисту.

На підсумковій нараді виступав начальник управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в Одеській області полковник служби цивільного захисту Кучер С.В.. Він довів інформацію про забезпечення територіальним органом Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області  реалізації державної політики у сферах цивільного захисту, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, рятувальної справи, гасіння пожеж, пожежної та техногенної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб. Зауважено на тому, що  Южненський міський сектор за підсумками роботи у 2017 році посів четверте місце у рейтингу підрозділів Одеської області.

Про підсумки роботи в сфері цивільного захисту виступив  начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій виконавчого комітету  Южненської міської ради Ферябов В.В.. Ним  було доведено звіт щодо виконання завдань Южненської міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки та реагування на надзвичайні ситуації.

Т.в.о. начальника Южненського міського сектору ГУ ДСНС України в Одеській області майором служби цивільного захисту Пацьорою В.І. доведено звіт за підсумками роботи підрозділу у 2017 році згідно основних напрямків оперативно-службової діяльності та матеріально-технічного забезпечення пожежно-рятувального підрозділу.

В урочистій обстановці до заохочення подякою Южненським МС за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм у виконанні бойових завдань представлені кращі працівники 39 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України в Одеській області.

 

                                                                                                                                                                                                                               ГУ ДСНС України в Одеській області


   
Останні новини
12 Грудня14:58 м. Чорноморськ: рятувальники долучились до участі у донорській акції
12 Грудня12:43 м. Подільськ: рятувальники провели бесіду із старшокласниками щодо вступу до вищих навчальних закладів ДСНС України
12 Грудня09:13 На Київщині тривають масштабні тактико-спеціальні навчання підрозділів системи МВС України
12 Грудня09:06 м. Болград: рятувальники провели профілактичний рейд серед соціально незахищених верств населення
12 Грудня07:00 “Запорукою адекватного реагування на можливі надзвичайні ситуації є ефективна робота Штабів усіх рівнів”, - Микола Чечоткін
11 Грудня13:13 УВАГА! Штормове попередження у акваторії Чорного та Азовського морів
11 Грудня11:15 м. Ізмаїл: рятувальники провели профілактичний захід з батьками школярів
11 Грудня08:18 На Київщині розпочалися масштабні тактико-спеціальні навчання підрозділів системи МВС України
11 Грудня08:16 "Авіаційна система МВС буде третьою за масштабом у Європі", - Арсен Аваков
11 Грудня07:15 Рятувальники нагадують правила використання піротехнічних виробів!
11 Грудня06:58 Всі підрозділи МВС переведені на посилений варіант несення служби
10 Грудня07:05 УВАГА! Попередження про туман та пориви вітру в Україні
9 Грудня07:50 Місцеве самоврядування на варті пожежної безпеки населення
8 Грудня09:26 Білгород-Дністровський район: рятувальники провели профілактичну роботу серед одиноких мешканців
8 Грудня08:36 Саратський район: рятувальники проводять профілактичну роботу в житловому секторі
Останні новини