ГоловнаОстанні новини1 Березня, 2018р.
 Версія для друку

м. Южне: підведено підсумки роботи за 2017 рік

Опубліковано: 01.03.2018, 10:52

28 лютого в актовій залі Южненського МС відбулася нарада з підбиття підсумків діяльності в сфері цивільного захисту та підведення підсумків роботи Южненської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту за 2017 рік та визначення завдань на 2018 рік.  

У вступній промові заступник голови Южненської міської ради Дмитро Любівий зазначив, що визначені завдання у сфері захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, подій техногенного і природного характеру на 2017 рік виконані. Відзначив високі показники діяльності та сумлінне і відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків працівників служб цивільного захисту.

На підсумковій нараді виступав начальник управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в Одеській області полковник служби цивільного захисту Кучер С.В.. Він довів інформацію про забезпечення територіальним органом Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Одеській області  реалізації державної політики у сферах цивільного захисту, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, рятувальної справи, гасіння пожеж, пожежної та техногенної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб. Зауважено на тому, що  Южненський міський сектор за підсумками роботи у 2017 році посів четверте місце у рейтингу підрозділів Одеської області.

Про підсумки роботи в сфері цивільного захисту виступив  начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій виконавчого комітету  Южненської міської ради Ферябов В.В.. Ним  було доведено звіт щодо виконання завдань Южненської міської ради з питань техногенно-екологічної безпеки та реагування на надзвичайні ситуації.

Т.в.о. начальника Южненського міського сектору ГУ ДСНС України в Одеській області майором служби цивільного захисту Пацьорою В.І. доведено звіт за підсумками роботи підрозділу у 2017 році згідно основних напрямків оперативно-службової діяльності та матеріально-технічного забезпечення пожежно-рятувального підрозділу.

В урочистій обстановці до заохочення подякою Южненським МС за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм у виконанні бойових завдань представлені кращі працівники 39 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України в Одеській області.

 

                                                                                                                                                                                                                               ГУ ДСНС України в Одеській області


   
Останні новини
18 Березня09:34 Подільський район: рятувальники застерігають громадян бути обережними на водоймах через тонку кригу
18 Березня08:00 Увага! Попередження про погіршення погодних умов в Україні
18 Березня07:45 Шановні декларанти!
17 Березня09:50 м. Роздільна: підведено підсумки роботи служб у сфері цивільного захисту за 2017 рік
16 Березня12:30 Автопарк рятувальників Одещини поповнився новою пожежною та спеціальною аварійно-рятувальною технікою (відео)
15 Березня17:53 В ДСНС відбулася селекторна нарада у режимі відеоконференції із представниками територіальних прес-служб відомства
15 Березня15:15 Одеса: рятувальники провели протипожежну бесіду з багатодітними сім’ями (відео)
14 Березня16:33 Кілійський район: рятувальники провели профорієнтаційну роботу серед учнів - випускників навчальних закладів
14 Березня15:06 м. Одеса: психологи Головного управління ДСНС України в Одеській області завітали до школярів
13 Березня18:20 м. Одеса: рятувальники звернулись до власників автотранспорту щодо сприяння роботі екстрених служб (відео)
13 Березня08:25 Попередження про підйоми рівнів води на водоймах країни
13 Березня08:00 Рятувальники готові до реагування на надзвичайні події у період весняного водопілля
12 Березня11:46 м.Подільськ: рятувальники проводять профілактичні рейди з громадянами
12 Березня08:09 Рятувальники надають допомогу населенню у подоланні наслідків підтоплення
10 Березня11:39 Попередження про підйоми рівнів води на водоймах країни
Останні новини