ГоловнаОстанні новини8 Березня, 2018р.
 Версія для друку

Тендітні обличчя «Служби порятунку» Одещини

Опубліковано: 08.03.2018, 08:30

В діяльності Головного управління ДСНС України в Одеській області жінки займають особливе почесне місце, користаються повагою і пошаною у чоловіків. Переважно вони виконують професійні обов’язки у складі оперативно-диспетчерської служби, працюють у сфері профілактики надзвичайних подій, висвітлення діяльності підрозділів Головного управління у засобах масової інформації, кадрового та документального забезпечення. Це ті напрямки діяльності де жінки у силу притаманних їм особистих якостей можуть проявити себе якнайкраще.

Особливо відповідальна роботи диспетчерів пожежно-рятувальних підрозділів, адже вони першими отримують повідомлення про надзвичайну подію, від їх уміння вислухати потерпілих залежить розуміння ситуації, а в кінцевому рахунку оперативність дій особового складу. «Робота диспетчера досить складна і потребує високого рівня уваги у спілкуванні з людьми та вміння швидко приймати оптимальні рішення» - зазначає помічник начальника  чергової зміни Оперативно координаційного центру Головного управління Ксенія Діденко.

Професійні обов’язки від кожної жінки вимагають самодисципліни, постійної зібраності, організованості, здатності переносити усі службові незручності. Але не слід забувати, що у звичайному житті жінки «Служби порятунку» - це люблячі мами і дружини, добрі господині та берегині своїх родин. Тому служба цивільного захисту не робить їх суворими, а навпаки, вони стають більш добрішими і чуйними, адже допомагати людям є професійним покликанням.

Найкращі, найчарівніші, найпрекрасніші представниці Одеських рятувальників! Від щирого серця бажаємо вам щастя, натхнення, міцного здоров’я та злагоди в родинах. Нехай кожен день  буде наповнений любов’ю, увагою та турботою рідних та близьких! Дорогі жінки, ваша самовіддана праця, наснага і оптимізм допомагають долати всі негаразди сьогодення. І нехай лише заради однієї вашої посмішки весь світ захоче змінитися на краще!

DSC_0015.JPGDSC_0010.JPG

DSC_0086.JPGDSC_0002.JPG

DSC_0029.JPGDSC_00027.JPG

Прес-служба ГУ ДСНС України в Одеській області


   
Останні новини
23 Червня10:49 м. Одеса: рятувальники продовжують проводити профілактичні рейди щодо попередження пожеж в екосистемах
22 Червня12:32 Одеська область: рятувальники провели навчальну евакуацію терапевтичного відділення лікарні
22 Червня12:24 Одеська область: рятувальники перевіряють готовність сільгосппідприємств до захисту врожаю зернових від пожеж
22 Червня12:05 Одеська область: до рятувальників завітали лідери шкільного самоуправління
21 Червня11:35 Одеська область: психологи-рятувальники вивчають соціально-психологічний клімат у підпорядкованих підрозділах
21 Червня09:54 З початку року на водоймах країни загинуло 453 особи
21 Червня09:41 Одеська область: рятувальники спільно з лісниками проводять роз’яснювальну роботу серед населення
20 Червня18:03 Одеська область: відбулись обласні змагання з пожежно-прикладного спорту
20 Червня13:49 Фахівці ДСНС проводять з громадянами роз'яснювальну роботу щодо пожежної безпеки в природних екосистемах (відео)
20 Червня08:54 Фахівці ДСНС вживають всіх заходів, аби жнива у країні пройшли без вогняних пригод
20 Червня08:35 Рятувальники застерігають — пожежа небезпечний ворог врожаю (відео)
20 Червня08:10 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
18 Червня14:30 Лави рятувальників Одещини продовжують поповнюватися молодими фахівцями
17 Червня15:45 Рятувальники Одещини стали другими на чемпіонаті України з пожежно-прикладного спорту
17 Червня09:30 Привітання з Днем медичного працівника начальника Головного управління ДСНС України в Одеській області генерал – майора служби цивільного захисту Віктора Васильовича Федорчак
Останні новини