ГоловнаОстанні новини8 Березня, 2018р.
 Версія для друку

Тендітні обличчя «Служби порятунку» Одещини

Опубліковано: 08.03.2018, 08:30

В діяльності Головного управління ДСНС України в Одеській області жінки займають особливе почесне місце, користаються повагою і пошаною у чоловіків. Переважно вони виконують професійні обов’язки у складі оперативно-диспетчерської служби, працюють у сфері профілактики надзвичайних подій, висвітлення діяльності підрозділів Головного управління у засобах масової інформації, кадрового та документального забезпечення. Це ті напрямки діяльності де жінки у силу притаманних їм особистих якостей можуть проявити себе якнайкраще.

Особливо відповідальна роботи диспетчерів пожежно-рятувальних підрозділів, адже вони першими отримують повідомлення про надзвичайну подію, від їх уміння вислухати потерпілих залежить розуміння ситуації, а в кінцевому рахунку оперативність дій особового складу. «Робота диспетчера досить складна і потребує високого рівня уваги у спілкуванні з людьми та вміння швидко приймати оптимальні рішення» - зазначає помічник начальника  чергової зміни Оперативно координаційного центру Головного управління Ксенія Діденко.

Професійні обов’язки від кожної жінки вимагають самодисципліни, постійної зібраності, організованості, здатності переносити усі службові незручності. Але не слід забувати, що у звичайному житті жінки «Служби порятунку» - це люблячі мами і дружини, добрі господині та берегині своїх родин. Тому служба цивільного захисту не робить їх суворими, а навпаки, вони стають більш добрішими і чуйними, адже допомагати людям є професійним покликанням.

Найкращі, найчарівніші, найпрекрасніші представниці Одеських рятувальників! Від щирого серця бажаємо вам щастя, натхнення, міцного здоров’я та злагоди в родинах. Нехай кожен день  буде наповнений любов’ю, увагою та турботою рідних та близьких! Дорогі жінки, ваша самовіддана праця, наснага і оптимізм допомагають долати всі негаразди сьогодення. І нехай лише заради однієї вашої посмішки весь світ захоче змінитися на краще!

DSC_0015.JPGDSC_0010.JPG

DSC_0086.JPGDSC_0002.JPG

DSC_0029.JPGDSC_00027.JPG

Прес-служба ГУ ДСНС України в Одеській області


   
Останні новини
18 Березня09:34 Подільський район: рятувальники застерігають громадян бути обережними на водоймах через тонку кригу
18 Березня08:00 Увага! Попередження про погіршення погодних умов в Україні
18 Березня07:45 Шановні декларанти!
17 Березня09:50 м. Роздільна: підведено підсумки роботи служб у сфері цивільного захисту за 2017 рік
16 Березня12:30 Автопарк рятувальників Одещини поповнився новою пожежною та спеціальною аварійно-рятувальною технікою (відео)
15 Березня17:53 В ДСНС відбулася селекторна нарада у режимі відеоконференції із представниками територіальних прес-служб відомства
15 Березня15:15 Одеса: рятувальники провели протипожежну бесіду з багатодітними сім’ями (відео)
14 Березня16:33 Кілійський район: рятувальники провели профорієнтаційну роботу серед учнів - випускників навчальних закладів
14 Березня15:06 м. Одеса: психологи Головного управління ДСНС України в Одеській області завітали до школярів
13 Березня18:20 м. Одеса: рятувальники звернулись до власників автотранспорту щодо сприяння роботі екстрених служб (відео)
13 Березня08:25 Попередження про підйоми рівнів води на водоймах країни
13 Березня08:00 Рятувальники готові до реагування на надзвичайні події у період весняного водопілля
12 Березня11:46 м.Подільськ: рятувальники проводять профілактичні рейди з громадянами
12 Березня08:09 Рятувальники надають допомогу населенню у подоланні наслідків підтоплення
10 Березня11:39 Попередження про підйоми рівнів води на водоймах країни
Останні новини