ГоловнаОстанні новини13 Березня, 2018р.
 Версія для друку

м. Одеса: рятувальники звернулись до власників автотранспорту щодо сприяння роботі екстрених служб (відео)

Опубліковано: 13.03.2018, 18:20

В Прес-центрі «Одеса-медіа» 13 березня відбувся круглий стіл на тему: «Парковки та стоянки: чому закон не працює в інтересах громадян». Для участі у публічному обговоренні актуального питання були запрошені представники міської влади, юристи, керівники громадських організацій та автолюбителі.

Рятувальники не могли залишитись осторонь від цієї болючої теми, адже стихійні стоянки автотранспорту, низька організація роботи персоналу парковок, неповажне ставлення водіїв до надання пріоритету руху спеціального транспорту інколи стає причиною значного розвитку пожеж з трагічними наслідками.

Заступник начальника Головного управління ДСНС України в Одеській області полковник служби цивільного захисту Орест Фок доповів журналістам статистику небезпечних подій на території обласного центру, зауваживши, що важкість наслідків пожеж у значній мірі залежить від оперативності прибуття рятувальників до місця події та умов застосування основної пожежної техніки. Щільність руху транспортного потоку особливо у денний час та стихійні стоянки у нічний час призводить до перевищення нормативного часу прибуття та розгортання пожежно-рятувальних підрозділів для виконання завдань за призначенням. У обговорення проблемного питання прийняли участь голова громадської організації «Асоціація автомобілістів Одеської області» Сергій Степовик, юрист Іван Лукацький, інші учасники заходу, звернувши увагу на культуру управління транспортом, запровадження заходів відповідальності водіїв за недотримання вимог паркування, забезпечення безперешкодного доступу до джерел водопостачання на місцях облаштування автопарковок.

Сподіваємось, що завдяки проведеному публічному заходу журналісти зможуть аргументовано довести до свідомості автовласників вимоги про необхідність сприяння роботі підрозділів оперативно-рятувальної служби ДСНС України в інтересах безпеки громадян.

  DSC_0021.JPGDSC_0022.JPG

DSC_0028.JPGDSC_0031.JPG

Відео:

Прес-служба ГУ ДСНС України в Одеській області


   
Останні новини
18 Березня09:34 Подільський район: рятувальники застерігають громадян бути обережними на водоймах через тонку кригу
18 Березня08:00 Увага! Попередження про погіршення погодних умов в Україні
18 Березня07:45 Шановні декларанти!
17 Березня09:50 м. Роздільна: підведено підсумки роботи служб у сфері цивільного захисту за 2017 рік
16 Березня12:30 Автопарк рятувальників Одещини поповнився новою пожежною та спеціальною аварійно-рятувальною технікою (відео)
15 Березня17:53 В ДСНС відбулася селекторна нарада у режимі відеоконференції із представниками територіальних прес-служб відомства
15 Березня15:15 Одеса: рятувальники провели протипожежну бесіду з багатодітними сім’ями (відео)
14 Березня16:33 Кілійський район: рятувальники провели профорієнтаційну роботу серед учнів - випускників навчальних закладів
14 Березня15:06 м. Одеса: психологи Головного управління ДСНС України в Одеській області завітали до школярів
13 Березня18:20 м. Одеса: рятувальники звернулись до власників автотранспорту щодо сприяння роботі екстрених служб (відео)
13 Березня08:25 Попередження про підйоми рівнів води на водоймах країни
13 Березня08:00 Рятувальники готові до реагування на надзвичайні події у період весняного водопілля
12 Березня11:46 м.Подільськ: рятувальники проводять профілактичні рейди з громадянами
12 Березня08:09 Рятувальники надають допомогу населенню у подоланні наслідків підтоплення
10 Березня11:39 Попередження про підйоми рівнів води на водоймах країни
Останні новини