ГоловнаОстанні новини11 Червня, 2018р.
 Версія для друку

м. Одеса: рятувальники прийняли участь у позачерговому засіданні комісії з питань ТЕБ та НС

Опубліковано: 11.06.2018, 18:34

11 червня Голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов в режимі відео-конференції провів позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У засіданні комісії взяли участь начальник Головного управління ДСНС України в Одеській області генерал-майор служби цивільного захисту Віктор Федорчак, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям Михайло Вовк, керівники окремих управлінь та відділів облдержадміністрації, установ та організацій області, члени обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, голови районних, міських (міст обласного значення) комісій з питань техногенно-екологічної безпеки.

Зокрема, про стан утворення підрозділів місцевої пожежної охорони, заходи щодо підготовки місць масового відпочинку на воді, а також про стан протипожежного захисту об’єктів літнього відпочинку доповів заступник начальника Головного управління ДСНС України в Одеській області із запобігання надзвичайним ситуаціям Михайло Вовк.

Насамперед, було розглянуто проблемне питання щодо недостатньої кількості пожежних команд в Одеській області, безперечною перевагою яких є – максимальна швидкість прибуття за місцем виклику. До слова, на території Одеської області функціонують 62 місцеві пожежні команди. Для забезпечення належного рівня пожежної безпеки на території області додатково необхідно утворити ще понад півсотні підрозділів.

Також заступник начальника Головного управління озвучив основні проблемні питання, характерні для літнього періоду. Зокрема, він наголосив на неможливості здійснення рятувальниками регулярного контролю та перевірок місць масового відпочинку людей на водних об’єктах (пляжах), адже вони відносяться до незначного ступеню ризику та підлягають перевірці один раз на шість років.

Завершив свою доповідь Михайло Вовк питанням про стан протипожежного захисту об’єктів літнього відпочинку. «Головним управлінням розроблено план проведення планових перевірок (з квітня по червень 2018 року), до якого включені 53 об’єкта відпочинку та оздоровлення громадян, у тому числі 38 дитячих закладів державної та комунальної форми власності. Наразі проведено перевірки у 32 закладах відпочинку та оздоровлення громадян, з яких 18 дитячих закладів відпочинку. За результатами проведених перевірок виявлено ряд недоліків, які потребують усунення. Одночасно, Головним управлінням направлено до адміністративного суду 11 позовів у вигляді повного або часткового зупинення роботи закладів відпочинку та оздоровлення, у тому числі дітей», - зазначив Михайло Вовк.

 DSC_0018.JPGDSC_0041.JPG

DSC_0004.JPGDSC_0045.JPG

 ГУ ДСНС України в Одеській області

 


   
Останні новини
22 Червня12:32 Одеська область: рятувальники провели навчальну евакуацію терапевтичного відділення лікарні
22 Червня12:24 Одеська область: рятувальники перевіряють готовність сільгосппідприємств до захисту врожаю зернових від пожеж
22 Червня12:05 Одеська область: до рятувальників завітали лідери шкільного самоуправління
21 Червня11:35 Одеська область: психологи-рятувальники вивчають соціально-психологічний клімат у підпорядкованих підрозділах
21 Червня09:54 З початку року на водоймах країни загинуло 453 особи
21 Червня09:41 Одеська область: рятувальники спільно з лісниками проводять роз’яснювальну роботу серед населення
20 Червня18:03 Одеська область: відбулись обласні змагання з пожежно-прикладного спорту
20 Червня13:49 Фахівці ДСНС проводять з громадянами роз'яснювальну роботу щодо пожежної безпеки в природних екосистемах (відео)
20 Червня08:54 Фахівці ДСНС вживають всіх заходів, аби жнива у країні пройшли без вогняних пригод
20 Червня08:35 Рятувальники застерігають — пожежа небезпечний ворог врожаю (відео)
20 Червня08:10 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
18 Червня14:30 Лави рятувальників Одещини продовжують поповнюватися молодими фахівцями
17 Червня15:45 Рятувальники Одещини стали другими на чемпіонаті України з пожежно-прикладного спорту
17 Червня09:30 Привітання з Днем медичного працівника начальника Головного управління ДСНС України в Одеській області генерал – майора служби цивільного захисту Віктора Васильовича Федорчак
16 Червня08:50 Увага! Попередження про грози та пориви вітру в Україні
Останні новини