ГоловнаОстанні новини11 Червня, 2018р.
 Версія для друку

м. Одеса: рятувальники прийняли участь у позачерговому засіданні комісії з питань ТЕБ та НС

Опубліковано: 11.06.2018, 18:34

11 червня Голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов в режимі відео-конференції провів позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У засіданні комісії взяли участь начальник Головного управління ДСНС України в Одеській області генерал-майор служби цивільного захисту Віктор Федорчак, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям Михайло Вовк, керівники окремих управлінь та відділів облдержадміністрації, установ та організацій області, члени обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, голови районних, міських (міст обласного значення) комісій з питань техногенно-екологічної безпеки.

Зокрема, про стан утворення підрозділів місцевої пожежної охорони, заходи щодо підготовки місць масового відпочинку на воді, а також про стан протипожежного захисту об’єктів літнього відпочинку доповів заступник начальника Головного управління ДСНС України в Одеській області із запобігання надзвичайним ситуаціям Михайло Вовк.

Насамперед, було розглянуто проблемне питання щодо недостатньої кількості пожежних команд в Одеській області, безперечною перевагою яких є – максимальна швидкість прибуття за місцем виклику. До слова, на території Одеської області функціонують 62 місцеві пожежні команди. Для забезпечення належного рівня пожежної безпеки на території області додатково необхідно утворити ще понад півсотні підрозділів.

Також заступник начальника Головного управління озвучив основні проблемні питання, характерні для літнього періоду. Зокрема, він наголосив на неможливості здійснення рятувальниками регулярного контролю та перевірок місць масового відпочинку людей на водних об’єктах (пляжах), адже вони відносяться до незначного ступеню ризику та підлягають перевірці один раз на шість років.

Завершив свою доповідь Михайло Вовк питанням про стан протипожежного захисту об’єктів літнього відпочинку. «Головним управлінням розроблено план проведення планових перевірок (з квітня по червень 2018 року), до якого включені 53 об’єкта відпочинку та оздоровлення громадян, у тому числі 38 дитячих закладів державної та комунальної форми власності. Наразі проведено перевірки у 32 закладах відпочинку та оздоровлення громадян, з яких 18 дитячих закладів відпочинку. За результатами проведених перевірок виявлено ряд недоліків, які потребують усунення. Одночасно, Головним управлінням направлено до адміністративного суду 11 позовів у вигляді повного або часткового зупинення роботи закладів відпочинку та оздоровлення, у тому числі дітей», - зазначив Михайло Вовк.

 DSC_0018.JPGDSC_0041.JPG

DSC_0004.JPGDSC_0045.JPG

 ГУ ДСНС України в Одеській області

 


   
Останні новини
16 Грудня10:43 Подільський район: рятувальники проводять профілактичну роботу серед молоді
16 Грудня08:51 Увага! Попередження про ожеледицю на дорогах України!
16 Грудня08:20 Одеська область: рятувальники проводять навчання напередодні новорічних та різдвяних свят
15 Грудня07:30 м. Одеса: рятувальники вшанували героїв-ліквідаторів Чорнобильської катастрофи
14 Грудня16:29 Пожежна безпека висотних житлових будинків
14 Грудня14:19 Кодимський район: рятувальники виступили на тему дотримання правил пожежної безпеки в соццентрі
14 Грудня09:35 Звернення начальника ГУ ДСНС України в Одеській області до ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
14 Грудня09:34 Звернення Голови ДСНС України до ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
14 Грудня09:01 На Київщині завершилися масштабні тактико-спеціальні навчання підрозділів системи МВС України
14 Грудня08:55 Одеська область: проведені заходи у рамках Всеукраїнського Тижня права
14 Грудня07:15 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов в Україні (ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ станом на 7 годину 14 грудня)
14 Грудня07:00 м. Подільськ: рятувальники навчають молодь правилам безпеки
13 Грудня19:22 м. Одеса: ветерани рятувальної справи заохочені керівництвом області з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС
13 Грудня14:48 Подільській район: рятувальники надали допомогу по вилученню вантажного автомобілю з кювету
13 Грудня10:54 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов в Україні (ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ станом на 09 годину 13 грудня)
Останні новини