ГоловнаОстанні новини11 Червня, 2018р.
 Версія для друку

м. Одеса: рятувальники прийняли участь у позачерговому засіданні комісії з питань ТЕБ та НС

Опубліковано: 11.06.2018, 18:34

11 червня Голова Одеської облдержадміністрації Максим Степанов в режимі відео-конференції провів позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

У засіданні комісії взяли участь начальник Головного управління ДСНС України в Одеській області генерал-майор служби цивільного захисту Віктор Федорчак, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям Михайло Вовк, керівники окремих управлінь та відділів облдержадміністрації, установ та організацій області, члени обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, голови районних, міських (міст обласного значення) комісій з питань техногенно-екологічної безпеки.

Зокрема, про стан утворення підрозділів місцевої пожежної охорони, заходи щодо підготовки місць масового відпочинку на воді, а також про стан протипожежного захисту об’єктів літнього відпочинку доповів заступник начальника Головного управління ДСНС України в Одеській області із запобігання надзвичайним ситуаціям Михайло Вовк.

Насамперед, було розглянуто проблемне питання щодо недостатньої кількості пожежних команд в Одеській області, безперечною перевагою яких є – максимальна швидкість прибуття за місцем виклику. До слова, на території Одеської області функціонують 62 місцеві пожежні команди. Для забезпечення належного рівня пожежної безпеки на території області додатково необхідно утворити ще понад півсотні підрозділів.

Також заступник начальника Головного управління озвучив основні проблемні питання, характерні для літнього періоду. Зокрема, він наголосив на неможливості здійснення рятувальниками регулярного контролю та перевірок місць масового відпочинку людей на водних об’єктах (пляжах), адже вони відносяться до незначного ступеню ризику та підлягають перевірці один раз на шість років.

Завершив свою доповідь Михайло Вовк питанням про стан протипожежного захисту об’єктів літнього відпочинку. «Головним управлінням розроблено план проведення планових перевірок (з квітня по червень 2018 року), до якого включені 53 об’єкта відпочинку та оздоровлення громадян, у тому числі 38 дитячих закладів державної та комунальної форми власності. Наразі проведено перевірки у 32 закладах відпочинку та оздоровлення громадян, з яких 18 дитячих закладів відпочинку. За результатами проведених перевірок виявлено ряд недоліків, які потребують усунення. Одночасно, Головним управлінням направлено до адміністративного суду 11 позовів у вигляді повного або часткового зупинення роботи закладів відпочинку та оздоровлення, у тому числі дітей», - зазначив Михайло Вовк.

 DSC_0018.JPGDSC_0041.JPG

DSC_0004.JPGDSC_0045.JPG

 ГУ ДСНС України в Одеській області

 


   
Останні новини
15 Жовтня09:56 Роздільнянський район: рятувальники провели для малят дитячого садочка №4 «Ромашка» акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
15 Жовтня09:44 Білгород-Дністровські рятувальники взяли участь у заходах до Дня захисника України
15 Жовтня08:10 Увага! Попередження про пожежну небезпеку на території України
14 Жовтня13:01 Керівництво Головного управління взяло участь в урочистих заходах до Дня захисника України
14 Жовтня08:55 Привітання начальника Головного управління ДСНС України в Одеській області з Днем захисника України!
14 Жовтня08:50 Шановні колеги! Дорогі ветерани! Вітаю вас із Днем захисника України.
14 Жовтня07:00 м. Одеса: рятувальники показали мешканцям сучасні зразки техніки і обладнання
13 Жовтня10:25 м. Южне: рятувальники прийняли участь у проведенні тижня знань з безпеки життєдіяльності
13 Жовтня08:45 У період відзначення Дня захисника України близько 7 тисяч рятувальників та понад 2 тисячі одиниць техніки ДСНС перейшли на посилений режим несення служби
12 Жовтня14:31 Рятувальники застерігають про дотримання правил безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів
12 Жовтня13:38 В ДСНС обговорили питання стану розмінування територій України, забруднених вибухонебезпечними предметами
12 Жовтня13:30 Керівники установ та відомств у режимі відеоконференції прийняли участь у засіданні Державної комісії з питань ТЕБ та НС
11 Жовтня18:16 м. Одеса: психологи навчають дітей поведінці в екстремальних умовах
11 Жовтня09:26 Одеські рятувальники взяли участь у профорієнтаційному заході «Гартуємо волю та міць»
10 Жовтня19:38 «На Чернігівщині вдалося забезпечити головне — не допустити людських жертв», - Володимир Гройсман
Останні новини