ГоловнаОстанні новини13 Червня, 2018р.
 Версія для друку

Одеська область: проходять перевірки роботи органів виконавчої влади, щодо підготовки місць масового відпочинку до купального сезону (відео)

Опубліковано: 13.06.2018, 13:02

Згідно плану цивільного захисту заходів на 2018 рік ДСНС України з 11 по 15 червня в Одеській області, з метою запобігання нещасних випадків на воді проходять перевірки роботи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо підготовки місць масового відпочинку до купального сезону. 

Так, 12 червня під керівництвом начальника відділу організації центральної відомчої атестаційної комісії Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України Олега Огородніка робоча група виїхала в м. Чорноморськ та Овідіопольський район.

Рятувальники зустрілись з представниками місцевих органів виконавчої влади відповідальними за безпечний стан підпорядкованих пляжів та перевірили всю необхідну документацію на місця масового відпочинку на воді.

Далі фахівці служби порятунку вийшли безпосередньо на водойми. В м.Чорноморськ – «Центральний міський пляж», довжина побережжя якого складає 1,5 км. На пляжі знаходиться рятувальна станція, обладнана всім необхідним рятувальним спорядженням, таким як гумовий моторний човен, рятувальні круги та жилети, водолазні костюми, кінці Олександрова, наглядова агітація, а також 4 рятувальних поста по всій довжіні пляжу. На кожному посту, як і на самій станції чергують рятувальники з біноклями. Директору пляжу було надано консультацію, щодо правильного ведення документації та утримання рятувального майна. Загалом підготовка даного пляжу здійснена на належному рівні.

В Овідіополському районі знаходиться 24 місця масового відпочинку людей, 9 з яких відносяться до комунальних та ще 15 відносяться до територіальних громад. На морі всього зареєстровано 7 пляжів та ще 17 місць відпочинку на ставках. Що стосується морських пляжів – морське дно перевірено, всі пляжі обладнані рятувальними постами, човнами, наглядовою агітацією,  але ж укомплектовані не повністю на що й було указано представниками ДСНС.  На ставках рятувальники офіційно забороняють купатися, дані місця призначені тільки для рибалки і мають забороні таблички.

До слова, дана робота проводиться по всім районам Одеської області, де визначені місця для масового відпочинку громадян на воді. 

DSC_0001.JPGDSC_0033.JPG

DSC_0015.JPGDSC_0040.JPG

DSC_0012.JPGDSC_0008.JPG

DSC_0006.JPGDSC_0007.JPG

відео:

                                                                                                                                                                                                                ГУ ДСНС України в Одеській області


   
Останні новини
16 Грудня10:43 Подільський район: рятувальники проводять профілактичну роботу серед молоді
16 Грудня08:51 Увага! Попередження про ожеледицю на дорогах України!
16 Грудня08:20 Одеська область: рятувальники проводять навчання напередодні новорічних та різдвяних свят
15 Грудня07:30 м. Одеса: рятувальники вшанували героїв-ліквідаторів Чорнобильської катастрофи
14 Грудня16:29 Пожежна безпека висотних житлових будинків
14 Грудня14:19 Кодимський район: рятувальники виступили на тему дотримання правил пожежної безпеки в соццентрі
14 Грудня09:35 Звернення начальника ГУ ДСНС України в Одеській області до ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
14 Грудня09:34 Звернення Голови ДСНС України до ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС
14 Грудня09:01 На Київщині завершилися масштабні тактико-спеціальні навчання підрозділів системи МВС України
14 Грудня08:55 Одеська область: проведені заходи у рамках Всеукраїнського Тижня права
14 Грудня07:15 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов в Україні (ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ станом на 7 годину 14 грудня)
14 Грудня07:00 м. Подільськ: рятувальники навчають молодь правилам безпеки
13 Грудня19:22 м. Одеса: ветерани рятувальної справи заохочені керівництвом області з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС
13 Грудня14:48 Подільській район: рятувальники надали допомогу по вилученню вантажного автомобілю з кювету
13 Грудня10:54 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов в Україні (ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ станом на 09 годину 13 грудня)
Останні новини