ГоловнаОстанні новини13 Червня, 2018р.
 Версія для друку

Одеська область: проходять перевірки роботи органів виконавчої влади, щодо підготовки місць масового відпочинку до купального сезону (відео)

Опубліковано: 13.06.2018, 13:02

Згідно плану цивільного захисту заходів на 2018 рік ДСНС України з 11 по 15 червня в Одеській області, з метою запобігання нещасних випадків на воді проходять перевірки роботи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо підготовки місць масового відпочинку до купального сезону. 

Так, 12 червня під керівництвом начальника відділу організації центральної відомчої атестаційної комісії Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України Олега Огородніка робоча група виїхала в м. Чорноморськ та Овідіопольський район.

Рятувальники зустрілись з представниками місцевих органів виконавчої влади відповідальними за безпечний стан підпорядкованих пляжів та перевірили всю необхідну документацію на місця масового відпочинку на воді.

Далі фахівці служби порятунку вийшли безпосередньо на водойми. В м.Чорноморськ – «Центральний міський пляж», довжина побережжя якого складає 1,5 км. На пляжі знаходиться рятувальна станція, обладнана всім необхідним рятувальним спорядженням, таким як гумовий моторний човен, рятувальні круги та жилети, водолазні костюми, кінці Олександрова, наглядова агітація, а також 4 рятувальних поста по всій довжіні пляжу. На кожному посту, як і на самій станції чергують рятувальники з біноклями. Директору пляжу було надано консультацію, щодо правильного ведення документації та утримання рятувального майна. Загалом підготовка даного пляжу здійснена на належному рівні.

В Овідіополському районі знаходиться 24 місця масового відпочинку людей, 9 з яких відносяться до комунальних та ще 15 відносяться до територіальних громад. На морі всього зареєстровано 7 пляжів та ще 17 місць відпочинку на ставках. Що стосується морських пляжів – морське дно перевірено, всі пляжі обладнані рятувальними постами, човнами, наглядовою агітацією,  але ж укомплектовані не повністю на що й було указано представниками ДСНС.  На ставках рятувальники офіційно забороняють купатися, дані місця призначені тільки для рибалки і мають забороні таблички.

До слова, дана робота проводиться по всім районам Одеської області, де визначені місця для масового відпочинку громадян на воді. 

DSC_0001.JPGDSC_0033.JPG

DSC_0015.JPGDSC_0040.JPG

DSC_0012.JPGDSC_0008.JPG

DSC_0006.JPGDSC_0007.JPG

відео:

                                                                                                                                                                                                                ГУ ДСНС України в Одеській області


   
Останні новини
22 Червня12:32 Одеська область: рятувальники провели навчальну евакуацію терапевтичного відділення лікарні
22 Червня12:24 Одеська область: рятувальники перевіряють готовність сільгосппідприємств до захисту врожаю зернових від пожеж
22 Червня12:05 Одеська область: до рятувальників завітали лідери шкільного самоуправління
21 Червня11:35 Одеська область: психологи-рятувальники вивчають соціально-психологічний клімат у підпорядкованих підрозділах
21 Червня09:54 З початку року на водоймах країни загинуло 453 особи
21 Червня09:41 Одеська область: рятувальники спільно з лісниками проводять роз’яснювальну роботу серед населення
20 Червня18:03 Одеська область: відбулись обласні змагання з пожежно-прикладного спорту
20 Червня13:49 Фахівці ДСНС проводять з громадянами роз'яснювальну роботу щодо пожежної безпеки в природних екосистемах (відео)
20 Червня08:54 Фахівці ДСНС вживають всіх заходів, аби жнива у країні пройшли без вогняних пригод
20 Червня08:35 Рятувальники застерігають — пожежа небезпечний ворог врожаю (відео)
20 Червня08:10 Увага! Попередження про пожежну небезпеку в Україні
18 Червня14:30 Лави рятувальників Одещини продовжують поповнюватися молодими фахівцями
17 Червня15:45 Рятувальники Одещини стали другими на чемпіонаті України з пожежно-прикладного спорту
17 Червня09:30 Привітання з Днем медичного працівника начальника Головного управління ДСНС України в Одеській області генерал – майора служби цивільного захисту Віктора Васильовича Федорчак
16 Червня08:50 Увага! Попередження про грози та пориви вітру в Україні
Останні новини