ГоловнаОстанні новини13 Червня, 2018р.
 Версія для друку

Одеська область: проходять перевірки роботи органів виконавчої влади, щодо підготовки місць масового відпочинку до купального сезону (відео)

Опубліковано: 13.06.2018, 13:02

Згідно плану цивільного захисту заходів на 2018 рік ДСНС України з 11 по 15 червня в Одеській області, з метою запобігання нещасних випадків на воді проходять перевірки роботи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо підготовки місць масового відпочинку до купального сезону. 

Так, 12 червня під керівництвом начальника відділу організації центральної відомчої атестаційної комісії Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України Олега Огородніка робоча група виїхала в м. Чорноморськ та Овідіопольський район.

Рятувальники зустрілись з представниками місцевих органів виконавчої влади відповідальними за безпечний стан підпорядкованих пляжів та перевірили всю необхідну документацію на місця масового відпочинку на воді.

Далі фахівці служби порятунку вийшли безпосередньо на водойми. В м.Чорноморськ – «Центральний міський пляж», довжина побережжя якого складає 1,5 км. На пляжі знаходиться рятувальна станція, обладнана всім необхідним рятувальним спорядженням, таким як гумовий моторний човен, рятувальні круги та жилети, водолазні костюми, кінці Олександрова, наглядова агітація, а також 4 рятувальних поста по всій довжіні пляжу. На кожному посту, як і на самій станції чергують рятувальники з біноклями. Директору пляжу було надано консультацію, щодо правильного ведення документації та утримання рятувального майна. Загалом підготовка даного пляжу здійснена на належному рівні.

В Овідіополському районі знаходиться 24 місця масового відпочинку людей, 9 з яких відносяться до комунальних та ще 15 відносяться до територіальних громад. На морі всього зареєстровано 7 пляжів та ще 17 місць відпочинку на ставках. Що стосується морських пляжів – морське дно перевірено, всі пляжі обладнані рятувальними постами, човнами, наглядовою агітацією,  але ж укомплектовані не повністю на що й було указано представниками ДСНС.  На ставках рятувальники офіційно забороняють купатися, дані місця призначені тільки для рибалки і мають забороні таблички.

До слова, дана робота проводиться по всім районам Одеської області, де визначені місця для масового відпочинку громадян на воді. 

DSC_0001.JPGDSC_0033.JPG

DSC_0015.JPGDSC_0040.JPG

DSC_0012.JPGDSC_0008.JPG

DSC_0006.JPGDSC_0007.JPG

відео:

                                                                                                                                                                                                                ГУ ДСНС України в Одеській області


   
Останні новини
15 Жовтня09:56 Роздільнянський район: рятувальники провели для малят дитячого садочка №4 «Ромашка» акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
15 Жовтня09:44 Білгород-Дністровські рятувальники взяли участь у заходах до Дня захисника України
15 Жовтня08:10 Увага! Попередження про пожежну небезпеку на території України
14 Жовтня13:01 Керівництво Головного управління взяло участь в урочистих заходах до Дня захисника України
14 Жовтня08:55 Привітання начальника Головного управління ДСНС України в Одеській області з Днем захисника України!
14 Жовтня08:50 Шановні колеги! Дорогі ветерани! Вітаю вас із Днем захисника України.
14 Жовтня07:00 м. Одеса: рятувальники показали мешканцям сучасні зразки техніки і обладнання
13 Жовтня10:25 м. Южне: рятувальники прийняли участь у проведенні тижня знань з безпеки життєдіяльності
13 Жовтня08:45 У період відзначення Дня захисника України близько 7 тисяч рятувальників та понад 2 тисячі одиниць техніки ДСНС перейшли на посилений режим несення служби
12 Жовтня14:31 Рятувальники застерігають про дотримання правил безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів
12 Жовтня13:38 В ДСНС обговорили питання стану розмінування територій України, забруднених вибухонебезпечними предметами
12 Жовтня13:30 Керівники установ та відомств у режимі відеоконференції прийняли участь у засіданні Державної комісії з питань ТЕБ та НС
11 Жовтня18:16 м. Одеса: психологи навчають дітей поведінці в екстремальних умовах
11 Жовтня09:26 Одеські рятувальники взяли участь у профорієнтаційному заході «Гартуємо волю та міць»
10 Жовтня19:38 «На Чернігівщині вдалося забезпечити головне — не допустити людських жертв», - Володимир Гройсман
Останні новини