ГоловнаОстанні новини6 Липня, 2018р.
 Версія для друку

Одеська область: рятувальники дбають про збереження врожаю від вогню (відео)

Опубліковано: 06.07.2018, 17:20

6 липня представники Головного управління ДСНС України в Одеській області разом з рятувальниками Овідіопольського району та представниками ЗМІ відвідали врожайні поля Овідіопольського району з метою проведення профілактичної роботи щодо дотримання правил пожежної безпеки під час збору врожаю.

Під час рейду рятувальники довели до присутніх робочих правила пожежної безпеки та роздали тематичні листівки. Представники хлібозбиральних господарств в свою чергу розповіли, що робота в цьому напрямку починається на початку червня. В першу чергу, проводяться обкоси та опашки полів та влаштовуються таблички з написами про заборону паління. Всі інженери з охорони праці проходять в спеціальних центрах навчання з пожежно-технічного мінімуму, а потім навчають своїх підлеглих. «Наша мета – не допустити пожежі на полі, адже це велика загроза втрати урожаю, і ми не можемо цього допустити. Ми завжди заздалегідь підходимо до питання забезпечення пожежної безпеки під час збору та зберігання врожаю, і цей рік не є винятком» - розповів головний інженер ТОВ «Аванагард –Д» Юрій Турчак.

Під час збору врожаю на полях завжди знаходяться трактор з плугом для обкосу та трактор з водою на випадок загорання. Що можна було і побачити на полі ТОВ «Авангард-Д». І таких зразкових угідь в Овідіопольському районі 80 %. Але, на жаль, останні 20 % полів мають порушення правил пожежної безпеки: відсутні обкоси, або зроблені з порушенням норм, не влаштовані попереджальні таблички, відсутня техніка з водою. Такі грубі порушення правил пожежної безпеки несуть велику загрозу майбутньому врожаю, адже досить одного недопалка для того, щоб сталася велика пожежа. Фахівці служби ДСНС з такими керівниками підприємств регулярно проводять профілактичні бесіди.

Відповідна профілактична робота проводиться по всій Одеській області з початку червня та буде тривати до початку серпня, поки не буде зібрано останній врожай 2018 року. Рятувальники ГУ ДСНС України в Одеській області продовжують звертатися до керівників підприємств зі збору врожаю та усіх громадян не порушувати відповідні правила пожежної безпеки.

 DSC_001.JPGDSC_002.JPG

DSC_003.JPGDSC_005.JPG

відео:

ГУ ДСНС України в Одеській області


   
Останні новини
17 Листопада08:31 м. Білгород-Дністровськ: рятувальники провели пізнавальний захід для малечі
17 Листопада08:10 м. Чорноморськ: рятувальники разом із співробітниками поліції та представниками соціальної служби провели рейд серед сільських мешканців
17 Листопада07:23 В Одеській області продовжуються заходи у рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності
16 Листопада11:23 м. Одеса: рятувальники відпрацювали дії за сигналом “Збір – аварія”
16 Листопада08:48 Одеська область: психологи –рятувальники провели для дітей пізнавальний захід
15 Листопада09:43 Кабінет Міністрів України схвалив програму надання житла рятувальникам на умовах фінансового лізингу
15 Листопада09:37 м. Ізмаїл: до рятувальників завітали учні загальноосвітньої школи
15 Листопада08:00 Оголошуємо набір в юнацьку команду з пожежно-прикладного спорту
14 Листопада12:38 м. Білгород-Дністровськ: рятувальники проводять виховні заходи з школярами та дошкільнятами
14 Листопада11:02 Рятувальники завітали до Української гімназії м. Чорноморськ
14 Листопада09:30 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 62 тисячі вибухонебезпечних предметів
13 Листопада15:43 м. Одеса: рятувальники підсумували результати діяльності за 9 місяців поточного року
13 Листопада09:11 Соцпідтримка для рятувальників: підвищення зарплат, програма винайму житла та система лізингу
13 Листопада08:09 м. Одеса: відбулося засідання Штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування державного значення в осінньо-зимовий період 2018-2019 р.
13 Листопада08:00 Рятувальники Одеської області провели Національний урок безпеки (відео)
Останні новини