ГоловнаОстанні новини1 Листопада, 2018р.
 Версія для друку

Роздільнянський район: рятувальники навчали старшокласників правил безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів

Опубліковано: 01.11.2018, 15:37

В освітніх закладах Роздільнянського району проходять «Тижні знань безпеки життєдіяльності». Співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області відвідують школи і розповідають учням правила безпеки життєдіяльності, навчають їх, як поводити себе у різних екстремальних ситуаціях та знайомлять учнів старших класів - майбутніх випускників, як здобути почесну професію рятувальника.

Так, 1 листопада 2018 року співробітники ДСНС України завітали до учнів 9-х та 11-х класів Роздільнянської загальноосвітньої школи № 4 I-III ступенів, провели для них відкритий урок на тему: "Небезпечні знахідки".

Рятувальники навчали старшокласників правил безпечної поведінки при виявленні боєприпасів часів минулих війн. Зокрема, коли і де знаходять вибухонебезпечні предмети, як убезпечити себе та оточуючих від трагедії, що потрібно робити у разі їх виявлення і у які служби екстренного виклику необхідно телефонувати. Далі фахівці  розповіли юнакам та дівчатам про ситуацію з виявленням та знешкодженням вибухонебезпечних предметів часів минулих війн у 2018 році в Одеській області та розповіли учням про цьогорічні випадки виявлення боєприпасів на території району.

За допомогою демонстраційних матеріалів, листівок та плакатів рятувальник розповів юнакам та дівчатам алгоритм дій, що потрібно робити при виявленні вибухонебезпечних та підозрілих предметів та що категорично заборонено робити у таких випадках. Щоб закріпити знання учням був продемонстрований  цікавий навчальний фільм - «Небезпечні знахідки». 

Наприкінці уроку співробітники ДСНС розповіли старшокласникам про підготовку фахівців у вищих навчальних закладах ДСНС України та ознайомили майбутніх випускників з правилами та умовами вступу до Харківського Національного університету цивільного захисту, Черкаської академії пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля та Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

У ході проведеного уроку учні отримали багато цікавої та пізнавальної інформації. Тож, рятувальники сподіваються, що тепер діти будуть вірно діяти при виявленні небезпечних знахідок. А також, при виборі майбутньої професії можливо хтось з випускників піде навчатися у ВУЗи ДСНС України і поповнить у майбутньому ряди рятувальників Одещини. 

1.JPG3.JPG

 ГУ ДСНС України в Одеській області


   
Останні новини
15 Січня17:58 Рятувальники нагадують про правила безпечного купання на Водохреща
15 Січня15:08 м. Чорноморськ: рятувальники нагадали громадянам правила безпеки в зимовий період
15 Січня10:00 Подільський район: рятувальники продовжують проводити профілактичні заходи серед населення
15 Січня08:20 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов в Україні
14 Січня14:51 Болградський район: рятувальники провели рейд щодо дотримання правил безпеки на льоду
14 Січня11:58 м. Одеса: психологи ДСНС розпочали серію заходів з особовим складом щодо нейтралізації негативних наслідків психотравмуючих подій, пов’язаних з ліквідацією надзвичайних подій
14 Січня09:19 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 78 осіб та ліквідували 998 пожеж
14 Січня08:16 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов в Україні
13 Січня08:50 Служба порятунку закликає українців дотримуватись правил пожежної безпеки у побуті!
12 Січня12:00 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов в Україні
11 Січня10:18 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов в Україні
11 Січня10:02 Оперативна інформація щодо погодних умов на території України станом на 7 годину 11 січня
10 Січня10:54 Болградський район: рятувальники навчають населення правилам пожежної безпеки
10 Січня08:31 Завдання, які ставилися перед рятувальниками напередодні свят – виконані
10 Січня08:20 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов в Україні
Останні новини