ГоловнаОстанні новини1 Листопада, 2018р.
 Версія для друку

Роздільнянський район: рятувальники навчали старшокласників правил безпеки при виявленні вибухонебезпечних предметів

Опубліковано: 01.11.2018, 15:37

В освітніх закладах Роздільнянського району проходять «Тижні знань безпеки життєдіяльності». Співробітники Роздільнянського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Одеській області відвідують школи і розповідають учням правила безпеки життєдіяльності, навчають їх, як поводити себе у різних екстремальних ситуаціях та знайомлять учнів старших класів - майбутніх випускників, як здобути почесну професію рятувальника.

Так, 1 листопада 2018 року співробітники ДСНС України завітали до учнів 9-х та 11-х класів Роздільнянської загальноосвітньої школи № 4 I-III ступенів, провели для них відкритий урок на тему: "Небезпечні знахідки".

Рятувальники навчали старшокласників правил безпечної поведінки при виявленні боєприпасів часів минулих війн. Зокрема, коли і де знаходять вибухонебезпечні предмети, як убезпечити себе та оточуючих від трагедії, що потрібно робити у разі їх виявлення і у які служби екстренного виклику необхідно телефонувати. Далі фахівці  розповіли юнакам та дівчатам про ситуацію з виявленням та знешкодженням вибухонебезпечних предметів часів минулих війн у 2018 році в Одеській області та розповіли учням про цьогорічні випадки виявлення боєприпасів на території району.

За допомогою демонстраційних матеріалів, листівок та плакатів рятувальник розповів юнакам та дівчатам алгоритм дій, що потрібно робити при виявленні вибухонебезпечних та підозрілих предметів та що категорично заборонено робити у таких випадках. Щоб закріпити знання учням був продемонстрований  цікавий навчальний фільм - «Небезпечні знахідки». 

Наприкінці уроку співробітники ДСНС розповіли старшокласникам про підготовку фахівців у вищих навчальних закладах ДСНС України та ознайомили майбутніх випускників з правилами та умовами вступу до Харківського Національного університету цивільного захисту, Черкаської академії пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля та Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

У ході проведеного уроку учні отримали багато цікавої та пізнавальної інформації. Тож, рятувальники сподіваються, що тепер діти будуть вірно діяти при виявленні небезпечних знахідок. А також, при виборі майбутньої професії можливо хтось з випускників піде навчатися у ВУЗи ДСНС України і поповнить у майбутньому ряди рятувальників Одещини. 

1.JPG3.JPG

 ГУ ДСНС України в Одеській області


   
Останні новини
17 Листопада08:31 м. Білгород-Дністровськ: рятувальники провели пізнавальний захід для малечі
17 Листопада08:10 м. Чорноморськ: рятувальники разом із співробітниками поліції та представниками соціальної служби провели рейд серед сільських мешканців
17 Листопада07:23 В Одеській області продовжуються заходи у рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності
16 Листопада11:23 м. Одеса: рятувальники відпрацювали дії за сигналом “Збір – аварія”
16 Листопада08:48 Одеська область: психологи –рятувальники провели для дітей пізнавальний захід
15 Листопада09:43 Кабінет Міністрів України схвалив програму надання житла рятувальникам на умовах фінансового лізингу
15 Листопада09:37 м. Ізмаїл: до рятувальників завітали учні загальноосвітньої школи
15 Листопада08:00 Оголошуємо набір в юнацьку команду з пожежно-прикладного спорту
14 Листопада12:38 м. Білгород-Дністровськ: рятувальники проводять виховні заходи з школярами та дошкільнятами
14 Листопада11:02 Рятувальники завітали до Української гімназії м. Чорноморськ
14 Листопада09:30 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 62 тисячі вибухонебезпечних предметів
13 Листопада15:43 м. Одеса: рятувальники підсумували результати діяльності за 9 місяців поточного року
13 Листопада09:11 Соцпідтримка для рятувальників: підвищення зарплат, програма винайму житла та система лізингу
13 Листопада08:09 м. Одеса: відбулося засідання Штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування державного значення в осінньо-зимовий період 2018-2019 р.
13 Листопада08:00 Рятувальники Одеської області провели Національний урок безпеки (відео)
Останні новини