ГоловнаОстанні новини7 Листопада, 2018р.
 Версія для друку

м. Одеса: відбулась семінар-нарада для головних державних інспекторів Одеської, Кіровоградської, Миколаївської та Херсонської областей

Опубліковано: 07.11.2018, 09:00

6 листопада у  Головному управлінні ДСНС України в Одеській області під керівництвом заступника начальника Департаменту запобігання надзвичайним ситуаціям ДСНС України  Павла Афанасьєва відбулася семінар-нарада з головними державними інспекторами  Одеської, Кіровоградської, Миколаївської та Херсонської областей.

Вітаючи гостей, начальник  Головного управління ДСНС України в Одеській області генерал-майор служби цивільного захисту Віктор Федорчак, побажав плідно та корисно попрацювати у рамках заходу, обмінятися досвідом  і актуальною інформацією.

На початку  семінару було розглянуто основні здобутки та перспективи  реформування системи державного нагляду (контролю), обговорено етапи підготовки проектів та реалізацію прийнятих законодавчих актів у сфері пожежної та техногенної безпеки. а також запровадження на місцях електронного декларування.

Учасникам заходу нагадали порядок та особливості проведення планових та позапланових  перевірок органами державного нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки. Окремо організатори семінару звернули увагу на  посилення профілактичної інформаційно-роз’яснювальної роботи з метою мінімізації виникнення пожеж.

Також присутнім нагадали на дотримання законності та виконанням вимог законодавства, нормативно-правових актів під час здійснення наглядово-профілактичних функцій та дотримання вимог антикорупційного законодавства при виконанні функцій державного нагляду у сфері техногенної та пожежної безпеки. 

Захід пройшов  у формі діалогу та жвавої дискусії. Кожен мав змогу поділитись своїм практичним досвідом, висловити думку,  побажання та пропозиції.

DSC_0122.JPG DSC_0130.JPG

 

DSC_0187.JPG DSC_0191.JPG

 

 

ГУ ДСНС України в Одеській області

 


   
Останні новини
17 Листопада08:31 м. Білгород-Дністровськ: рятувальники провели пізнавальний захід для малечі
17 Листопада08:10 м. Чорноморськ: рятувальники разом із співробітниками поліції та представниками соціальної служби провели рейд серед сільських мешканців
17 Листопада07:23 В Одеській області продовжуються заходи у рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності
16 Листопада11:23 м. Одеса: рятувальники відпрацювали дії за сигналом “Збір – аварія”
16 Листопада08:48 Одеська область: психологи –рятувальники провели для дітей пізнавальний захід
15 Листопада09:43 Кабінет Міністрів України схвалив програму надання житла рятувальникам на умовах фінансового лізингу
15 Листопада09:37 м. Ізмаїл: до рятувальників завітали учні загальноосвітньої школи
15 Листопада08:00 Оголошуємо набір в юнацьку команду з пожежно-прикладного спорту
14 Листопада12:38 м. Білгород-Дністровськ: рятувальники проводять виховні заходи з школярами та дошкільнятами
14 Листопада11:02 Рятувальники завітали до Української гімназії м. Чорноморськ
14 Листопада09:30 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 62 тисячі вибухонебезпечних предметів
13 Листопада15:43 м. Одеса: рятувальники підсумували результати діяльності за 9 місяців поточного року
13 Листопада09:11 Соцпідтримка для рятувальників: підвищення зарплат, програма винайму житла та система лізингу
13 Листопада08:09 м. Одеса: відбулося засідання Штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування державного значення в осінньо-зимовий період 2018-2019 р.
13 Листопада08:00 Рятувальники Одеської області провели Національний урок безпеки (відео)
Останні новини